Co jest grane 24

6182 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Nowa oferta edukacyjna (wrzesień-grudzień) 2016

  Nowa oferta edukacyjna (wrzesień-grudzień) 2016

  warsztaty

  Gry i zabawy: Odszukaj Artefakt Warsztaty historyczno-modelarskieWarsztaty plastyczne (malowanki historyczne)Litzmannstadt. Gra planszowa.Miasto szyfrówPuzzle historyczneI Ty możesz zostać młodym muzealnikiemProces Warsztaty z elementami prelekcji:   Polskie symbole narodoweArtur Grottger. Malarz Powstania Styczniowego.Dzień z Janem MatejkąPolskie święta narodowe We wszystkich naszych placówkach odbywa się także oprowadzanie po wystawach stałych i czasowych z udziałem pracownika muzeum w cenie 30 zł od grupy.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Bociany

  Bociany

  animowany

  Ocena 3/6

  Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

 • Dziewczyna z pociągu

  Dziewczyna z pociągu

  thriller

  Ocena 3/6

  Czasem niewinne marzenia zmieniają się w przerażającą rzeczywistość. Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.

 • Sekretne życie zwierzaków domowych

  Sekretne życie zwierzaków domowych

  animowany

  Ocena 4/6

  Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.

 • Pałace Łodzi. "Inne miasta mogą nam zazdrościć" [PRZEGLĄD]

  Nie ma drugiego takiego miasta na świecie, w którym byłoby tyle pałaców. Łódzcy fabrykanci nie zadawalali się willami, czy urządzonymi z największym smakiem kamienicami. Stawiali pałace, które niczym nie ustępują tym, które możemy zwiedzać w największych europejskich stolicach. Większość należała do rodziny Poznańskich. Zapraszamy na salony.

 • Najbardziej nietypowe hotele świata. Jest jeden z Polski [PRZEGLĄD]

  Kościół, szkoła, wieża ciśnień, bajkowa góra i olbrzymie betonowe kręgi. Miejsca wybrane przez portal trivago.pl, w których można zamówić nocleg zaskoczą niejednego doświadczonego turystę. Na liście najbardziej nietypowych hoteli świata znalazł się jeden z Polski.

 • Co warto zobaczyć w Łodzi? Poleca "DesignAlive" [PRZEGLĄD]

  Do niedzieli trwa Łódź Design Festival, czyli międzynarodowy festiwal designu. Wystawy można oglądać m.in. w Art. Inkubatorze, Monopolis, OFF Piotrkowskiej, Manufakturze. Na festiwalu można znaleźć specjalnie - poświęcone wydarzeniu - wydanie branżowego magazynu "DesignAlive". A tam dziennikarze magazynu (Wojciech Trzcionka i Joanna Stolarek) m.in. polecają gościom z innych polskich miast i z zagranicy miejsca i rzeczy, które warto odwiedzić i zobaczyć w Łodzi nie tylko przy okazji Łódź Design Festival.