1/2
zamknij < >

Łódzki Rower Publiczny. Terminale w dwóch wersjach, bo...

Zdjęcie numer 1 w galerii - Łódzki Rower Publiczny. Terminale w dwóch wersjach, bo...

uml

Łódzki Rower Publiczny
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Łódzki Rower Publiczny. Terminale w dwóch wersjach, bo...
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Łódzki Rower Publiczny. Terminale w dwóch wersjach, bo...
Komentarze
Moment chwila, a czemu niby Łodzianie mają za coś płacić... ??? Przecież sprzedaliście prywaciarzowi za 8.3 miliona kawałek Łodzi, naszą Łódzką własność, podatników... Ta kasa wystarczy na opłacenie z góry 2 milionów godzin wypożyczeń... Ku...mać gdzie podziewa się kasa z rozsprzedawanego miejskiego mienia??
@lepetitprince Rany jakim Ty jesteś idiotą :(
już oceniałe(a)ś
5
2
@lepetitprince Kasa idzie właśnie na takie bzdury jak rower miejski, woonerfy, konsultacje, badania, szkolenia, kolejne zbędne stanowiska dla przyjaciół królika itp. A już za chwilę z szafy wypadnie trup. Trup na mniej więcej 130 milionów złotych.
już oceniałe(a)ś
2
7
@kowlak idiotą bo? Bo szanuję swoją własność? Bo ktoś mi coś zabiera, sprzedaje i zamiast oddać mi pieniądze w tej czy innej postaci to każe płacić? Zastanowiłeś się? No chyba że ktoś czerpie z rozsprzedawania Łodzi po kawałku jakieś benefity albo jest tępy albo leje na własność publiczną - wtedy nie rozumie o czym piszę.
już oceniałe(a)ś
2
5
@lepetitprince Do lepetitprince, stop_nieukom, Michal Xinski i.t.p.: Załóżcie partię albo stowarzyszenie NicMiSięNiePodoba i zacznijcie się udzielać społecznie. Walczcie o swoje, a nie tylko pukajcie na klawiaturach. Zamiast podjudzać niezależnie od tematu po prostu ZRÓBCIE COŚ !
już oceniałe(a)ś
8
1
@rtrwt Daj se luz.Oni pisza z jednej sali w psychiatryku.
już oceniałe(a)ś
5
1
@rtrwt Eeee no co ty.... do tego to by musieli wstać ze stołka albo wyjść od mamusi przecie... Panie tak się nie godzi...
już oceniałe(a)ś
3
1
Ciekawi mnie jak rozwiązany będzie problem czyszczenia. Nie mam ochoty dotykać manetek po kimś o nieznanym poziomie higieny tudzież siedzieć na siodełku na którym..... Ciekawe czy maniakom rowerowym to nie przeszkadza? Poza tym jakoś nie mogę od fanów pro eko bike itd uzyskać odpowiedzi co w dni śnieżne i deszczowe? Czy wehikuły będą wyposażone w szmatkę, czy może mam takową nosić ze sobą, bo jakoś zadaszenia nad żadną szykowaną stacją nie zauważyłem? Aha, no i czekam na regularne oglądanie władz miasta i radnych śpieszących do pracy na owych wehikułach zamiast w fotelach swoich lub służbowych limuzyn.
@samsam77 Naprawdę wystarczy udać się do kilku innych miast w Polsce i zobaczyć, że rower miejski to nie jest antychryst i to działa. Do tego działa od kilku lat, np. w Warszawie. Nie wspominam już o takich miastach jak Berlin, czy Barcelona. Zamiast marudzić spróbować proponuje i sprawdzić samemu. Maruda, maruda, marudzi, że się nic nie uda.....
już oceniałe(a)ś
5
0
@samsam77 Ja pierdzielę... ale wymyślasz. Jak jesteś taki czyścioszek, to nie uzywaj - nie ma obowiązku, albo moźesz własnym rowerem jeżdzić. A z MPK też nie korzystasz, bo to taka sama sytuacja? W innych miastach na zimę rowery są zabierane ze stacji... A w deszczu raczej będą moknąć.
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy wreszcie znajdzie się jakiś inteligentny dziennikarz i dowie się dlaczego rowery nie będą ciemnoszare i czarne, tak jak to było w zamówieniu?
@and102102 Chińczycy produkują tylko w tym kolorze...
już oceniałe(a)ś
0
0
Świetnie, tylko ze w tym sezonie kupiłem sobie indiane w media expert i jeżdże swoim, wiec teraz to już będę sporadycznie korzystać.
@Kacper Mielecki nie znam tej marki, ale przejdę się zbadać, bo właśnie nie chcę nic znanego żeby nie martwić się że ukradną, a jeżdżę rekreacyjnie.
już oceniałe(a)ś
0
0