8 listopada 2018, w obecności prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej i Sanjaya Dhawana, prezydenta departamentu usług Harman, firma zainaugurowała działalność pod nowym polskim adresem: w biurowcu Ogrodowa Office przy ul. Ogrodowej 8. 

Harman - od zeszłego roku własność Samsung Electronics - to jeden z największych na świecie producentów sprzętu i oprogramowania stosowanego zarówno w najnowszej generacji samochodach, jak i przy okazji nagłaśniania i oświetlania imprez masowych. Programiści i inżynierowie firmy opracowują najbardziej zaawansowane technologicznie systemy zarządzania rozrywką i informacjami w samochodach takich marek jak m.in. Audi, BMW,  Mercedes, Ferrari, Porsche czy Maserati.

Chodzi o takie systemy, które na ciekłokrystalicznych wyświetlaczach nowoczesnych aut pozwalają kierowcom zobaczyć podstawowe dla nich informacje, jak np. prędkość czy poziom paliwa. To też jednak obsługa radia, odtwarzaczy muzycznych i Bluetooth, jak również sprzętu odpowiadającego za jakość nagłośnienia.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej