Popsute urodziny

Radosław Mroczkowski, trener Widzewa, 3 listopada obchodził 51. urodziny. Dzień wcześniej „prezent” zrobili mu piłkarze, którzy do 89. minuty prowadzili w ligowym meczu z Olimpią Grudziądz 2:0, by przegrać 2:3. – Później się zreflektowali, że tamten prezent nie przypadł mi do gustu i dostałem jeszcze od nich dobrą whisky – mówi nam Mroczkowski. – A same urodziny… No cóż. Ten mecz, to co się wydarzyło w Grudziądzu, zostawiło we mnie spory ślad, wyhamowało radość z urodzin. Miałem pewne plany, ale nie chciałem złych emocji przenosić na innych. Dlatego z rodziną zostaliśmy w domu.

Porsche prezesa

ŁKS jest coraz bliżej ekstraklasy. Już wjechał do niej prezes klubu Tomasz Salski, który przesiadł się z audi A6 do efektownego porsche panamera. Szerokiej drogi!

Prezes na Malcie

Prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak wziął kilka dni wolnego i poleciał w celach wypoczynkowych i krajoznawczych na Maltę. Podobało mu się bardzo. – Piękne miejsce! – mówi „Magazynowi Sport”. – W tym roku byłem też w Lizbonie i Barcelonie, ale to właśnie Malta podobała mi się najbardziej. Gozo, Comino… Wciąż jest tam kawałek dziewiczej natury.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej