ŁKS zainauguruje rundę wiosenną 2 marca o godz. 17 meczem z Garbarnią Kraków na swoim stadionie. Przed drużyną z al. Unii postawione zostało zadanie awansu do ekstraklasy. W przerwie zimowej wprawdzie transferów nie było wielu, ale Łukasz Sekulski i Daniel Klimczak powinni być wzmocnieniem. Zaostrzyła się więc rywalizacja o miejsce w drużynie także dlatego, że coraz mocniej naciskają juniorzy, czyli Adam Ratajczyk i Jakub Romanowicz.

– W sobotę warto więc przyjść do Sport Areny, aby osobiście poznać nowych ełkaesiaków – zachęca Krzysztof Wroński z biura prasowego ŁKS.

Okazja jest wyśmienita, bo prezentację zaplanowano w przerwie między drugim, a trzecim setem sobotnich derbów ekstraklasy siatkarek między ŁKS Commercecon z Grotem Budowlanymi Łódź. Na wydarzenie sprzedano trzy tysiące biletów.

W Sport Arenie zaprezentuje się 27 piłkarzy. Każdy kolejno będzie przedstawiony przez spikera, a jego wizerunek zostanie zaprezentowany na telebimach. Wroński dodaje, ze zazwyczaj ograniczony jest kontakt sympatyków z drużyną, dlatego po meczu siatkarek piłkarze wraz ze sztabem trenerskim będą do dyspozycji fanów. – Nie zabraknie więc możliwość do rozmów, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia czy uzyskania autografu – dodaje.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej