Wyborcza to Wy. Jeżeli są tematy, którymi powinniśmy się zająć, prosimy o kontakt. Wiesz o czymś ważnym lub ciekawym? Poinformuj nas! Wyślij e-mail (listy@lodz.agora.pl) lub wiadomość na Facebooku, zadzwoń (42 631 60 16 - od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16).

List czytelnika: Piszę do redakcji „Wyborczej”, może to zmusi służby Zarządu Dróg i Transportu do naprawy nawierzchni ul. Dostawczej na odcinku od ul. Lodowej w kierunku zachodnim. Jezdnia jest nieprzejezdna, na całej szerokości dziura na dziurze, samochody jeżdżą chodnikami.

Problem zaczął się jeszcze przed Bożym Narodzeniem, naprawiałem już powyginaną felgę po wjechaniu w dziurę zalaną wodą. Proszę o interwencję.

Od redakcji: Przesłaliśmy wiadomość do miasta.

– Kilka ekip każdego dnia wyjeżdża na łódzkie drogi, aby naprawiać najbardziej zniszczone jezdnie. W ostatnich dniach ekipy łatające zużyły ponad 118 ton masy bitumicznej – odpowiedział nam 23 stycznia Piotr Wasiak, rzecznik Zarządu Inwestycji Miejskich. – W ostatnim czasie mamy sporo zgłoszeń, ale sukcesywnie staramy się naprawiać najbardziej zniszczone jezdnie.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej