Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  25 fotek pokazujących czterech żałosnych gó...arzy, których większość uczestników nawet nie dostrzegła, dominuje w relacji foto GW. Czy wam do reszty już na mózg padło? Was też broniła ta demonstracja, droga GW. Was także. A wy koncentrujecie się na dziesięciosekundowej historyjce z ogłupiałymi naziolami w roli głównej. Żenujące.
  już oceniałe(a)ś
  26
  5
  Fantastyczna ok.20 minutowa manifestacja, na którą przyszli ludzie ROZUMNI,ODWAŻNI i MĄDRZY!!!! Dziękuję Wszystkim za obecność!!!! Nie dziękuję tylko chyba 7 - osobowej grupce -bojówce "kogoś",której żałosne popisy pod postacią zdeptanych krzewów,bo na nich stanęli (byłam tuż obok, ale nie na krzewach :) ) i bezsensownych okrzyków o alimentach ( bo co alimenty mają do wolnych mediów :) ) miały miejsce właściwie po zakończeniu manifestacji i trwały bardzo krótko,bo nikt nie dał się sprowokować ani słowem ani nieudanymi aktami przemocy.Dziękuję Policji,która bardzo sprawnie wyprowadziła tych komicznych "przeszkadzaczy"! Taka myśl zrodziła mi się w głowie: dlaczego taka "bojówka" zakłada na twarz chusty? ! Trójka w początkowej fazie działania zasłoniła częściowo twarz.BOJĄ SIĘ ? WSTYDZĄ ? Manifestanci KODu nie zakładają żadnych osłon na twarze!
  już oceniałe(a)ś
  23
  7
  Ale aktywne płatne,pisie trolle.Senator znowu sypnął SKOKowym groszem?
  już oceniałe(a)ś
  20
  5
  już niedługo małolaci potracą te czapeczki z penisem w ręku, oj potracą, się skończy..
  @urbanusek Ha,ha,ha, faktycznie,z penisem!!! :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  A gdzie jest zdjęcie całości tego "tysiąca osób"? Tak aby każdy zobaczył całą manifestację.
  @data1 Nie ma całości, bo nie dało się ogarnąć. Tyle było ludzi.
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  Sory ale miało nie być symboli partyjnych. Spady z Partii Demokratycznej, co to przeszły do Platformy z której zostali wyrzuceni więc poszli do Nowoczesnej tego nie zrozumieli?
  już oceniałe(a)ś
  5
  10
  Smieszne
  już oceniałe(a)ś
  3
  9
  BYŁEM SPECJALNIE BO NIENAWIDZĘ MEDIALNEJ MANIPULACJI ...OKOŁO 300-400 OSÓB W TYM 30 FOTOGRAFÓW TYLE SAMO TAJNIAKÓW ORAZ 20 Z ONR KTÓRZY PROWOKOWALI ALIMENCIARZA.W TLE PRZYGASZONY POSEŁ NIESIOŁOWSKI ...CHYBA PO LEKACH ORAZ KATARASIŃSKA .SIŁ STARCZYŁO NA CICHE ODŚPIEWANIE HYMNU ORAZ ODY DO...ORAZ KILKA WYSTĄPIEŃ URODZONYCH PLASTIKOWYCH REWOLUCJONISTÓW.PO UPŁYWIE 25 MINUT PIERWSI UCZESTNICY ZACZĘLI ZMYKAĆ DO DOMÓW....2 GODZINNA IMPREZA OKAZAŁA SIĘ TOTALNĄ KLAPĄ.CIEKAWE CZY UMŁ PODLICZY KODOWCÓW ZA ZNISZCZENIE TERENÓW ZIELONYCH KRZEWÓW ITP PODCZAS SKOKÓW KANGURÓW .HIT KARTONOWE PUDŁO PO WARZYWACH Z NAPISEM TELEWIZJA WASZA- PILOTY NASZE UŚMIAŁEŚ SIĘ DO ŁEZ ...
  @piotrkowska10 Z opisu ,który czytam wynika jednak Twoja NIEOBECNOŚĆ TAM. To był happening OD RAZU zaplanowany na 15 minut, a przedłużył się do 25 minut, a i wtedy nawet ,mimo informacji,że rozchodzimy się,ludzie jeszcze stali,rozmawiali.Wtedy,już po zakończeniu happeningu pojawiła się ta zabawna "grupka narodowców",nie więcej niz 7 osób,nie 20! Przedefilowali w buciorach po trawniku i krzewach,żeby podjąć działania "przeszkadzajace" .Bez skutku.Szybko zostali zneutralizowani przed NAS KODowców i wyprowadzeni przez policję!Atmosfera była znakomita! tak właśnie manifestują dzielni ludzie z klasa i kulturą,którzy mają rozum! Śpiew acapella "Ody do radości" i hymnu polskiego wypadł świetnie,choć trudno dobrze śpiewać wielką grupą,która na pewno była liczniejsza niz 400 osób.Musisz poćwiczyc szacunkowe liczenie! Zachęcam do patrzenia oczami , a nie NIENAWIŚCIĄ, jeżeli kiedyś NAPRAWDĘ będziesz na manifestacji KODu!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  @benji JA NIC NIE MUSZĘ A RADY W FORMIE PROPAGANDOWEJ NARRACJI SKIERUJ GDZIE INDZIEJ.CHYBA TO JA SAM WIEM GDZIE BYŁEM WCZORAJ MIEDZY 11 45 A 12 35 OBSZEDŁEM CAŁĄ IMPREZĘ I WIDZIAŁEM TO CO OPISAŁEM POWYŻEJ,URBAN MICHNIK I INNI SĄ DUMNI Z TAK POJĘTNEGO UCZNIA JAK TY W SIANIU TANIEJ ŻAŁOSNEJ PROPAGANDY SZTUCZNEGO UGRUPOWANIA Z WIELKIM PRZYWÓDCĄ KIJOWSKIM NA CZELE.GRATULUJĘ SPECYFICZNEGO POCZUCIA HUMORU WE WŁASNYM OPISIE... TAK MANIFESTUJĄ LUDZIE Z KLASĄ KULTURĄ, KTÓRZY MAJĄ ROZUM- CYTAT ROKU ! PROPONUJĘ BUDOWĘ ZIEMIANEK NA ZŁOTNIE ZDROWIU I LESIE ŁAGIEWNICKIM I ORGANIZOWANIE ODDZIAŁÓW PARTYZANCKICH W WALCE O SWOJE WIELKIE UPADŁE IDEE MINIONEJ EPOKI LUDZI UKŁADÓW -DO BOJU W IMIĘ TYLKO CZEGO???
  już oceniałe(a)ś
  2
  11
  @piotrkowska10 Zachęcam Cię do spotkania z własnym rozumem i używania go! Od razu będziesz szczęśliwszy/wsza i spokojniejszy/sza ! Powodzenia!!!! P.S. Myślę,że jednak MUSISZ w swym życiu bardzo wiele! To Cię przerasta i upokarza! Stąd ta frustracja i złość,którą przejawiasz w internecie.Gdzieś musisz byc KIMŚ :) !
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  @piotrkowska10 Jesteś zwykłym trollem. Od razu impreza była zapowiadana jako flash mob. Miało być krótko. Niektórzy byli zawiedzeni tym, że tak krótko. Kiedy zamykano imprezę nadal dochodzili do niej spóźnieni uczestnicy. Organizatorzy kilkakrotnie apelowali o to, żeby się rozejść i udać do kawiarni na Piotrkowską. Skoro byłeś, to musiałeś to słyszeć. Tylko jesteś na tyle zakłamany, że się do tego nie przyznasz. Sposób w jaki to opisujesz, rzekome rozmywanie się imprezy, świadczy o tym, że widzisz co chcesz, nawet wbrew faktom. Naziolków nie było 20, kłamco. Było ich około 10 osób. Kilku chłopaczków i 3-4 dziewczynki. Nie liczę tych, którzy wmieszali się w tłum i odwalali prowokację. I nie trolluj. Używanie wielkich liter świadczy tylko i wyłącznie o trollowaniu, i jest naruszeniem dobrych obyczajów w sieci.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2