Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie od dekady tylko od 5 lat - ostatnio pływałem tam wiosną 2011 roku, zamknięto go w wakacje. To była świetna lokalizacja.
  @brite Lokalizacja super. Dla ludzi pracujących w centrum taki basen po pracy byłby świetną alternatywą.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  W 1947 r, na tej pływalni YMCA, nauczyli mnie pływać!
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Panie Redaktorze więcej analizy myślowej kosztem pstrykania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Był MDK, a jest szemrana organizacja działająca jako zarząd nieruchomości. Precz z dziećmi i kulturą. Teraz tylko kasę trzepiemy. Swoją drogą zdjęcia budzą we mnie grozę. Już czuję ten zapach chloru, szczęśliwie potem mi basen rodzice odpuścili. ;)
  @fantastic_maru To tak niedokładnie, ale nie mnie się o tym wypowiadać. Trzeba posłuchać ludzi którzy nie mogą się pogodzić z tym co jest, wychowani na starych wartościach
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  podobny klimatyczny basen www.youtube.com/watch?v=yhHzY_Au-9c
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Absolutny skandal ze taka piekna plywalnia (zbudowana przez amerykanow ?) niszczeje. Sam sie tam uczylem plywac. Basen legenda. Wladze miasta powinny sie tym zajac.
  @reksioxxx Może czegoś nie zrozumiałeś, więc powtórzę: TO JEST WŁASNOŚĆ PRYWATNA i władze miasta nie mają wpływu na jej wykorzystanie. Łapiesz?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @wasiliuk I co z tego ? Tak samo jak wlasnosc prywatna to stare wraki stojace na ulicach ktore sie wywozi na zlom albo tak samo jak do niedawna prywatni wlasciciele blokowali budowe autostrad czy obwodnic bo nie godzili sie na przeprowadzke tym samym powodujac ze pojedyncze osoby utrudnialy zycie tysiacom. Przejac, wyremontowac, oddac ludziom do korzystania i zarabiac na biletach ! Taki piekny basen w samym centrum Lodzi...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dramat. Jak tak dalej pójdzie to któregoś dnia (wolnego od pracy) przyjedzie buldożer, zburzy budynek i będzie piękny dziado - parking wysypany tłuczniem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  A nie lepiej byłoby inwestować i w jedno i w drugie? Zawsze musi być coś za coś? Albo umyć nogi, albo uszy?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1