Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jessmy z prezydent Zdanowska. Nie dla stalinowskich. Etos obrzydliwej skorumpowanej dojnej zmiany .
  już oceniałe(a)ś
  25
  6
  Pan Tomaszewski w ostatni piątek w Radiu Łodź twierdził, że dzisiejszy rozwój miasta to zasługa rządów Prezydenta Kropiwnickiego. Polecam: www.radiolodz.pl/posts/30599-wlodzimierz-tomaszewski-radio-lodz Można się szczerze uśmiać...
  już oceniałe(a)ś
  17
  5
  Cztery zdania, 6 błędów. Trójeczka z polskiego. Czy to mnie dziwi? Ale pewnie jesteś Prawdziwym Polakiem, prawda? - Nie mówi się "na serio", tylko "serio". - Przed "że" stawia się przecinek. - Nie "piar" (wymowa jak piach), tylko pijar (wymowa jak... pijar) Taki mały, a taki ksionrze...
  @niedorzecznypiesgryzie Jeśli już - baranku to: - pisze i mówi się "na serio" - w tym przypadku można użyć przecinka ale ZA "że" a nie przed - dokładnie pisze się i mówi piar (sprawdź w słowniku) można też pijar, ale szkoda klawiatury Ręce opadają. Jak już chcesz błyskać to argumentami a nie takim pierdzieleniem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  7
  @lepetitprince Uo, jezu... Z Wami tak zawsze. :/ 1 - Czujesz się obrażony? Jeśli nie, to dlaczego obrażasz? Nie nazywaj mnie barankiem, bo mnie nie znasz. 2 - Sam sobie tworzysz normy językowe? Jak w ogóle dyskutować z kimś, kto w chce postawić przecinek PO "że". Aż mi się uśmiech niedowierzania na usta ciśnie... :D I w tej swojej, skądinąd krótkiej, wypowiedzi, znowu walnąłeś AŻ 6 BYKÓW! Jeeeeezu! A przed Tobą nie zamierzam nawet światełkiem od komórki błyskać. Na co Ci argumenty, skoro Ty nie rozumiesz podstaw? Pisałem Ci niedawno o Małym Księciu. Błysnęło cokolwiek? Czy tylko obrażać potrafisz?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @lepetitprince A swoją drogą musiałeś się wkurzyć, bo TE 6 BYKÓW to zdecydowanie gorzej niż w pierwszym wpisie. Pisało się na gorąco, rączki się trzęsły? :D Tu taki Wielki Merytoryczny Mały Książę, a tu jakiś "baranek" będzie mu błędy wytykał.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @niedorzecznypiesgryze hehehe
  już oceniałe(a)ś
  0
  4
  @lepetitprince Ech, Prinsu, Prinsu... ;)
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  NA NIC MARSZE, NA NIC WIANKI, GDY ZABRAKNIE NASZEJ HANKI. NIECNE I HANIEBNE GIERKI, TO DLA kogoś SUKCES WIELKI. LECZ NA PODŁOŚĆ SIĘ NIE GODZI, KOMU SERCE BIJE W ŁODZI. HANKI NASZEJ NIE ODDAMY, PIĘKNĄ ŁÓDŹ JEJ ZAWDZIĘCZAMY !
  już oceniałe(a)ś
  13
  5
  Szykujemy taczki na stalinowską dojna zmianę. Nie spoczniemy nim Dwiroslawa Klamczynskiego z banda nie wykopiemy.
  już oceniałe(a)ś
  8
  4
  a pisowskie mendy won z Łodzi Glinski ty żałosny pajacu ty się tu nie pokazuj
  już oceniałe(a)ś
  10
  6
  "Lepiej stale jeść kaszankę niż opuścić Hankę" - co za dureń wymyślił to hasło?
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Parszywe cuchnące moczem PiSuary zniszczą każdy autorytet
  już oceniałe(a)ś
  7
  5