Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Najlepsze są te elementy parkouru , co by to nie znaczyło :) Krawaciarze w przerwie na lunch będą sie gimnastykować w samym centrum Łodzi.
  @delfina2016 Miejsca w pierwszym rzędzie na wdychanie spalin. Do tego gacie i koszulki w rozmiarze XXXXS, mega lanserskie okulary przeciwsłoneczne i już są "trendi".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  nie lepiej napisac od lat? przecie to juz 2 minęły
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I w ten sposób z centrum znowu UBYŁO ileś tam miejsc parkingowych... Już widzę te tłumy walące na Pietrynę na rowerach, pieszo i tramwajami! Wy też widzicie?
  @wasiliuk Tak, widzę. I są to rowery elektryczne. Za parę lat zapomnimy o samochodach w centrum.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wasiliuk Też widzę. Kupiłem sobie rower. Rewolucje drogowe i komunikacyjne już mnie na tyle mocno wk... że samochód zostawiam na deszczową pogodę i wyjazdy za miasto. Wczoraj z żonką i córą pojechaliśmy na spokojnie rowerami na Pietrynę. Pospacerowaliśmy, zjedliśmy dobry obiad i rowerkiem do domu. Bez stresu, ma świeżym powietrzu, bez potrzeby patrzenia w "rewolucyjne" rozkłady czy szukania miejsca parkingowego. Polecam!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zdjęcie numer 2: wszyscy się już dostosowali do zapisów, a przyjdzie z zewnątrz taka Ziko Apteka i zrobi burdel, tfu...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Przebudowa placu przed Urzędem Marszałkowskim trwa od kilku miesięcy." No raczej trwa już od ponad 2 lat... Pie....lą się z tą przebudową że ręce opadają.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0