Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Dobrze by bylo tez gdyby MPK porzadnie wyremontowało PESY o numerach 1852, 1855, 1854 czy 1856, które przejeżdżają po ul.Piotrkowskiej z grzmotem startującego odrzutowca. i tak jest od 4.30 do 23.40 Od roku Kierownictwo MPK Telefoniczna nic nie robi w kierunku poprawienia stanu technicznego w/w wozów
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  każda inwestycja w tabor cieszy. Brakuje jeszcze duzo tramwajow, autobusow aby zmniejszyc czas pomiedzy kolejnymi przyjazdami. W centrum to powinno byc 4 minuty, czym dalej to oczywiscie ten czas sie naturalnie wydluza. Ot konsekwencja chorego rozlewania miasta.
  @simplecity
  To jest także konsekwencja braku chętnych do pracy w charakterze motorniczego.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Nowe Pesy nie różnią się wyglądem od poprzednich. Czyli w środku w dalszym ciągu ciemno jak w piwnicy (nawet w jasny dzień). Gdyby poziom okien był zrównany z poziomem drzwi byłoby pewnie całkiem nieźle, a tak... ciemno.
  @era77
  Matko, co za stękacz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Myślę, że zdecydowanie lepszym dla Łodzi rozwiązaniem byłoby, gdyby za nowe tramwaje w ogóle nie trzeba było płacić. Podobne rozwiązania w zamówieniach publicznych skutkują często utratą płynności finansowej wykonawców. Potem nie ma się co dziwić, że polskie firmy są za biedne, żeby stać się konkurencją dla światowych potentatów. Gdzie tu perspektywiczne myślenie, nie wiem. Ale wiem na pewno, że wymagania, jakie wprowadza Łódź do przetargów na dostawy taboru nie przynoszą miastu chluby.
  @jacek.killman
  prosba o przetlumaczenie na polski.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0