Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
most jest super, ze trzy zdjęcia na prawdę piękne... ale kuźwa, znów nie znacie umiaru w używaniu filtrów i efektów w programach graficznych... a już szczytem szczytów jest użycie HDR po zmianie palety z kolorowej na skalę szarości... ręce opadają. Na prawdę, są obiekty zjawiskowe, nie da sie tam zrobić kiepskiego zdjęcia. Można zrobić zdjęcie dobre albo bardzo dobre - i wszystko spieprzyć efektami. RÓBCIE ZDJĘCIA, FOTOGRAFIA JEST SUPER - ale ograniczajcie się z programami graficznymi!
@lepetitprince Ręce, to opadają...jak czyta się Twój komentarz z błędami ortograficznymi ! PISZ KOMENTARZE, KOMENTARZE SĄ SUPER - ale jeśli są napisane zgodnie z zasadami ortograficznymi. Naprawdę w tak prostym tekście trudno zrobić tyle błędów. Pozdrawiam.
już oceniałe(a)ś
0
1
@nice wylicz błędy ortograficzne. ja doliczyłem się dwóch: "na prawdę" "sie" coś jeszcze?
już oceniałe(a)ś
0
0
@lepetitprince Wystarczy...jeśli chcesz, aby ktoś był idealny, robił coś idealnie, to Ty sam musisz taki być. Zacznij od siebie tzn. pokaż swoje zdjęcia i napisz bezbłędnie do nich komentarz. Hejtować... to takie łatwe, zwłaszcza jeśli się jest anonimowym.
już oceniałe(a)ś
0
1
@nice a) wszystkie zdjęcia powyżej były dobre ale przed grzebaniem przy nich b) moje zdjęcia pewnie widziałeś (widziałaś) i na serio nie są złe :) c) w necie nie ma anonimowości, część ludzi z tego forum wie kim jestem, co i jak robię, gdzie pracuję itp d) dobra treść z kiepską ortografią jest o 100% lepsza niż pięknie napisane bzdury poprawię się.
już oceniałe(a)ś
2
0
To moje akurat nie było edytowane wcale! ;)
już oceniałe(a)ś
0
0
@nice A te wielokropki i przecinki w kosmos to niby poprawne? PS HDR to gó..., o!
już oceniałe(a)ś
0
1
@wojtek33 Błędów interpunkcyjnych już nie chciało mi się komentować. Pozdr
już oceniałe(a)ś
0
1
Ja chciałam zaznaczyć coś innego.. w gminie Ręczno, ani w żadnej gminie wokół nie ma wsi Trzy Morgi. Jeśli już ktoś się bierze za artykuł to dobrze by było żeby się zapoznał ze wszystkimi szczegółami. Jest to miejscowość Stobnica ewentualnie Stobnica-Trzy Morgi albo coś w tym kierunku,bo Trzy Morgi zdecydowanie nie są wsią.
już oceniałe(a)ś
0
0