Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ale co z tego że są skoro ludzie nie wiedza gdzie sie znajdują. Powinna zostać założona jakaś podstrona na stronie urzędu miasta z ich spisem, oznakowaniami na mapie Łodzi oraz zdjęciami poglądowymi.
  @4pietrowydrapaczchmur Proszę: www.galeriaurbanforms.org/
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @4pietrowydrapaczchmur Wszystko jest. Łącznie z przewodnikami i ulotkami.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @night_irbis dzięki. Jak widać ludzie o stronce nie wiedzieli także powinna być dołączana do każdego artykułu o muralach. Informacja to klucz. hmm To to graffiti na ulicy Północnej obok teatru sie nie liczy? Bardzo ładne jest. Na pewno zdecydowanie ładniejsze niż to coś przy Kilińskiego (10) czy Pogonowskiego (18). Porównał bym do murala 19. Można zobaczyć na google street view.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  i pięknie, tylko co z tego konkretnego wynika? dlaczego to nie one reklamują Łódź w Polsce na bilboardach?
  @zawsze_prawdziwy zapewne dlatego bo wiele miast również je posiada. Żeby sie nimi reklamować trzeba by sie czymś wyróżnić np mieć ich więcej. Wtedy można by dopisać hasło "pozdrawiamy z miasta murali".
  już oceniałe(a)ś
  0
  12
  Pokazcie tez graffiti na murach wiekszosci blokow typu widzew albo łks i napiszcie dlaczego straz miejska nie potrafi zlapac twórców tych bazgrołow. To tez czyni z Łodzi Nowy York, ale te najgorsze zasyfione dzielnice. Kiedys w całej Łodzi był tylko jeden pewien napis o gazie, wtedy tez Łódż była sławna na cały świat i policja szukała sprawcy bardzo skrupulatnie. Łódz jest brudna od idiotycznego graffiri.
  już oceniałe(a)ś
  18
  11
  Street art w Trójmieście też jest na bardzo wysokim poziomie. Sami zobaczcie: streeturbanart.blogspot.com/
  już oceniałe(a)ś
  0
  0