Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
W większości ani ładne ani funkcjonalne........żal..... A te biura w Poznaniu to już zupełna żenada.......paskudztwo jakich mało.......no może z dworcem konkurować.
@citisus Jedyna perełka w tym badziewiu to centrum kongresowe w Toruniu
już oceniałe(a)ś
2
1
@citisus Jak brzydkie to pasują do Łodzi.
już oceniałe(a)ś
0
0
@citisus Przewiduję rychły koniec min. Glińskiego. Najliczniej powstające obiekty architektoniczne na terytorium Polski to kościoły i tylko one mogą zdobywać nagrody.
już oceniałe(a)ś
0
0
expo powala wszystko nie ma to jak sprowadzić polską architekturę do poziomu skrzynek po jabłkach z Grójca a opis przypomina tekst z filmu Chmielewskiego "Nie lubię poniedziałku" o treblinkach. Gratulacje
super skrzynki- proste,ekologiczne recykling, twórcze jaka perspektywa doskonałości geometrycznej bryły
już oceniałe(a)ś
1
0
Kurcze fajnie - podobają mi się. Ponadto, z niecierpliwością czekam na innych komentatorów, którzy będą potrafić połączyć ów temat artykułu z obecną polską polityką :)))))))))
@antkiem wszystko to wina Tuska :))))
już oceniałe(a)ś
3
4
stonowane bryła przypomina domy kultury PRL-U, ale ma swój smak szkło + piaskowiec czy klinkier , Efekt z przodu zaprasza, jak księga lub skrzydła z boku zaś efekt schodów lub raczej klawiatura pianino/organy w kosciele . oceniam na 5 - super wpasowane w okolicę.
już oceniałe(a)ś
0
0
Harmonia,prostota,ekologia recykling przestrzeń forma brył -"matrix" super
już oceniałe(a)ś
0
0
jak na mój gust słabe to wszystko ..... ale brakuje mi na fotkach w jakich 'okolicznościach przyrody" funkcjonują te obiekty , jak dany obiekt "współgra" z architekturą wokół, co widzi człowiek zbliżając się do obiektu, jak wchodzi do niego ( gładko, bezkonfliktowo znajduje wejście bez strzałek kierunkowych ) jak wnętrze, jego aranżacja działa funkcjonalnie z człowiekiem .......
już oceniałe(a)ś
1
1
to z Torunia to jakieś dziwadło jest, najładniejszy ten domek, może dlatego że nieduży, w każdym razie ambitnych architektów mamy.... ale czy zdolnych to raczej nie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak już to JEDNOMYŚLNIE!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0