Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Zdecydujcie się czy mam dostęp do artykułów w dziale "Łódź",czy nie. Poczytać nie mogę,bo muszę wykupić dostęp (bueheh),ale już slajdy klikać już mogę?
już oceniałe(a)ś
5
0
Piortrkowska, Palac Herbsta, Kaplica Szeiblera choc nie dalo sie do niej wejsc. Manufaktura tak... warto sie zatrzymac w Andelsie ale sama Manufaktura to zwykle centrum handlowe - Moze palac Poznanskiego
już oceniałe(a)ś
6
1
Dyskotekę w manufakturze (elektrownia) zamknęli zdaj się w 2014, nowej nie widać. Fontanny po latach kiepskim stanie, nie wszystkie dysze działają, niektóre straciły moc i są rachityczne (na pół metra) inna gdzie są 4 strumienie po łuku (kiedyś symetrycznie, mniejsze wewnątrz większych) dziś się rozłażą
@potp No właśnie nie rozumiem dlaczego zamknięto Elektrownię. Byłem tam kilka razy i ludzi było dużo i kolejka przed wejściem. Może ktoś nie skalkulował kosztów najmu?
już oceniałe(a)ś
2
0
Okolice dawnej fabryki Poznańskiego - w celu doznania slumsów z początków XIX wieku. Po drodze może być Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Tymienieckiego - jako źródło wiedzy o polskiej transformacji i dla odmiany okolice Urzędu Miasta. Oczywiście przewózka po ulicach San Fransisco. Jeżeli jakiś smentarz to chyba Stary na Ogrodowej i wycieczka do grobów fabrykantów. No i oczywiście targowisko na Rynku Bałuckim. Chociaż coraz mniej przypomina targowisko.
@Michal Xinski Wszystko pasuje. Poza jednym. Famuły nie były slumsami; w tamtym okresie to były mieszkania o całkiem wysokim standardzie.
już oceniałe(a)ś
8
0
a czy będa tablice upamietniajace smierć z głodu , wycieńczenia , mrozu , Polaków , którzy zmarli po 1989 roku w Polsce
już oceniałe(a)ś
2
0
Ja bym poleciła Księży Młyn!!!!!
już oceniałe(a)ś
2
0
wspaniałe zdjęcie , gratulacje : wagina w pełnej krasie
już oceniałe(a)ś
1
0