Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Gameta z siedzibą w Rzgowie zajmuje 15. Miejsce w rankingu ze skutecznością 29%. Redaktor podał dosyć mylną informację. Na 8. miejscu jest Gameta, ale właśnie ta z siedzibą właśnie w Gdyni ze skutecznością 36%. Uczeń przerósł mistrza.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Za to Invimed w Warszawie ma bardzo wysoką skuteczność, w programie MZ też byli wysoko w statystykach. To o czymś świadczy, prawda? Ja sama dzięki tej klinice mam dwoje cudownych dzieci. Gdyby nie lekarze z invimedu to pewnie do dzisiaj nie byłabym mamą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wysoko w rankingach jest Invimed, a z kolei klinika w Gdyni jest wyspecjalizowana w trudnych przypadkach. Oprócz tego jest tam bardzo intymna atmosfera, klinika jest mała dzięki czemu panuje tam przyjazna atmosfera bez zgiełku. U nas była bardzo skomplikowana sytuacja, jedynym rozwiązaniem jest invito z kd. Po długich rozmowach z lekarzami podjęliśmy tą decyzję. Czeka nas niedługo drugie spotkanie. Jestem dobrej myśli :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ja słyszłam wiele dobrego o tej filii w Bydgoszczy Invimedu, chyba się tam przepisze, wygodniejszy dojazd będę mieć . Ktos się tam leczy/ leczył ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jak ktos nie moze miec dzieci to jego problem. dobrze ze juz moje podatki nie beda szly na leczenie jakis nieudacznikow
  @valla a czemu ich podatki mają iść na 500+, na szkoły, place zabaw itd.? Wiesz czemu? bo na tym polega solidarność społeczna...Z tego samego powodu podatki idą na leczenie narkomanów, alkoholików i chorych na raka płuc
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @valla OK, oddawaj kasę za park i drogę.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @valla pisząc coś takiego pokazujesz tylko jak wielkim ty jesteś nieudacznikiem. A do tego także ograniczonym umysłowo dupkiem. Nawet nie chce mi się tłumaczyć ci dlaczego się mylisz, bo jesteś za głupi aby to zrozumieć.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @valla a może fjucie kiedyś taki mały człowiek zarobi na twoją emeryturę!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @valla Pomine calkowicie malosc czlowieka ktory pisze takie rzeczy. Dlaczego podatki maja isc na takie rzeczy? Bo spoleczenstwo potrzebuje dzieci. Jest to wiec nie tylko kwestia solidarnosci spolecznej (o czym pisze grazyna_milewska), ale takze jest to po prostu w interesie tego spoleczenstwa. To jest inwestycja w jego przetrwanie. Obecnie Polska ma ujemny przyrost naturalny.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0