Port Łódź zaprasza 7 i 8 września do Atrium
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Obok sklepu IKEA w godzinach 10-19 pojawią się stoiska szkół i fundacji, których przedstawiciele opowiedzą o zajęciach, na które warto się zdecydować. W Atrium pojawi się m.in. Agencja Turystyczno-Żeglarska Kliper, która przybliża dzieciom i młodzieży fascynującą dziedzinę sportu, jaką jest żeglarstwo.

Na targach będzie można zapoznać się z propozycją szkoły programowania dla dzieci i młodzieży CodeStudy, a także szkoły zrodzonej z pasji i miłości do gimnastyki artystycznej – La Passione czy też szkoły tańca Es-Kadra. Osoby, które myślą o studiowaniu architektury, Port Łódź zaprasza z kolei do stoiska Szkicart. Kurs Rysunku Szkicart oferuje zajęcia prowadzone przez architekta, który pomaga rozwinąć nie tylko warsztat rysunkowy, ale i zmysł techniczny oraz estetyczny. Zestawienie wszystkich wystawców, którzy pojawią się na targach „Back to School”, dostępne jest na stronie www.portlodz.pl. Wejście na targi jest bezpłatne.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem