Świętujemy bogactwo domowego życia z nowym katalogiem IKEA 2019 w Porcie Łódź!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Znajdziemy w nim niezliczoną ilość inspiracji, rozwiązań i pomysłów na aranżacje domu, bez względu na to, jak i gdzie mieszkamy. Nowy katalog przedstawia historie siedmiu domów, w których pokazane są różne sytuacje życiowe, a każdy opowiada własną historię. To wydanie katalogu jest wyjątkowe, bo jubileuszowe – w tym roku IKEA obchodzi 75 lat. 20 sierpnia ruszyła dystrybucja katalogów w Polsce i potrwa do 9 września 2018 r. Do skrzynek pocztowych w całej Polsce trafi około 5,3 mln egzemplarzy, w tym ok. 480 tys. do Łodzi i okolic.

Tegoroczna edycja katalogu przedstawia różnorodność i bogactwo domowego życia. Czytelnik przeniesie się w podróż pełną emocji i inspiracji, które pokazane są w siedmiu różnych odsłonach. Przez lata katalog prezentował inspirujące aranżacje pojedynczych wnętrz w podziale na funkcje, np. kuchnię, sypialnię czy pokój dzienny. W tym roku, bazując na wnioskach z Raportu „IKEA Życie”, pokazane są wnętrza całych domów, które odzwierciedlają prawdziwe domowe życie. W nowym katalogu IKEA znajdzie się mnóstwo nowych produktów, a także produkty w Nowych Niższych Cenach. Produkty pokazywane są w konkretnym kontekście, w odpowiedniej stylistyce czy funkcji. Z okazji 75-lecia w katalogu oraz sklepach IKEA pojawią się specjalne oferty oraz wyjątkowa jubileuszowa kolekcja. Nie zabraknie również bestsellerowych serii produktów typu: EKTORP, HEMNES czy PAX/KOMPLEMENT. Nowy katalog IKEA w sklepach dla klientów pojawi się od 10 września. Jednak już teraz można go obejrzeć na stronie IKEA.pl/katalog. Uwaga! W dniach od 12 do 22 września czeka na Was fotograf, który zrobi Wam zdjęcie we wnętrzu z okładki katalogu IKEA 2019. Tak więc możesz mieć własny katalog ze swoją podobizną na okładce. Zapraszamy do zabawy!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem