Zaginął chory łodzianin. 42 - latek wyszedł z domu przy ulicy Pienistej 4 sierpnia i do dzisiaj nie wrócił
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

III Komisariat Policji w Łodzi poszukuje Piotra Cabałę. Mężczyzna wyszedł z domu przy ulicy Pienistej 4 sierpnia  około godz. 9 rano i do tej pory nie powrócił. Jego stan zdrowia sprawia, że może mieć problemy z właściwym postrzeganiem rzeczywistości.

Poszukiwany ma 190 cm wzrostu. Waży około 85 kilogramów. Ma owalną twarz, włosy krótkie w kolorze ciemny blond z widocznymi zakolami, szare oczy, uszy przylegające, średni nosi pełne uzębienie. W dniu zaginięcia ubrany w koszulkę typu polo z krótkim rękawkiem koloru czerwonego, krótkie spodenki koloru szarego, czapkę z daszkiem firmy NIKE oraz szare sportowe buty firmy Adidas.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu  zaginionego  prosimy o  niezwłocznie powiadomienie Komisariatu III Policji KMP Łódź (tel. całodobowy (042) 665-23-49//51; telefon  do prowadzących sprawę w godz. 8:00 – 16:00 (042)-665-31-55//72; Całodobowy telefon 997; 112).

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem