Trwa druga edycja charytatywnej akcji #DZIENSWIATECZNYCHSKARPET w TK Maxx
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W sklepach TK Maxx (w Łodzi w Pasażu Łódzkim i na rynku Manufaktury) można kupić charytatywne skarpetki ze świątecznymi motywami. Dochód z ich sprzedaży wesprze podopiecznych programu Akademia Przyszłości, prowadzonego przez Stowarzyszenie Wiosna.

Dodatkowo każdy, kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku marki wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości, sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post. Finał właśnie 6 grudnia, w mikołajki.

TK Maxx ogłasza ten dzień Dniem Świątecznych Skarpet. Projekt wspiera aktorka Weronika Książkiewicz.

– Kiedy TK Maxx zaprosił mnie do udziału w akcji, nie mogłam odmówić. Idea zakładająca pomoc dzieciom z różnych regionów Polski jest mi bardzo bliska. Czasem trzeba tak niewiele, by pomóc. Wystarczy założyć świąteczne skarpetki z TK Maxx i opublikować ich zdjęcie w social mediach z odpowiednim oznaczeniem, aby wziąć udział we wspaniałej akcji, która pomaga dzieciom z lokalnych społeczności odkryć swój potencjał – powiedziała aktorka.

TK Maxx. Weronika Książkiewicz
TK Maxx. Weronika Książkiewicz  TK Maxx

Czym jest Akademia Przyszłości?

Akademia Przyszłości to program, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Akademia uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu.

Dzięki wolontariuszom z Akademii Przyszłości dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwe.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem