Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci z VI Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują mężczyzny, który ukradł puszkę z datkami na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Kradzież miała miejsce w sobotę 12 stycznia, w jednym ze sklepów przy ul. Ćwiklińskiej. Wizerunek potencjalnego sprawcy kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje również jego rysopis: wiek około 35 lat, wysoki, szczupły, ubrany w kurtkę koloru czarnego z futrem przy kapturze, dresy koloru ciemnego z białym lampasem, buty czarno białe, czapkę koloru szarego.

Policjanci z VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży puszki WOŚP.Policjanci z VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży puszki WOŚP. Mat. policji

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, ma informację dotyczące wspomnianego zdarzenia lub był jego świadkiem, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 042 665 13 38 od pon–pt w godz. 8–16 lub z dyżurnym jednostki 042 665 13 00 całodobowo.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.