Policja w Łodzi publikuje wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież puszki z datkami na rzecz WOŚP. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci z VI Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują mężczyzny, który ukradł puszkę z datkami na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Kradzież miała miejsce w sobotę 12 stycznia, w jednym ze sklepów przy ul. Ćwiklińskiej. Wizerunek potencjalnego sprawcy kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje również jego rysopis: wiek około 35 lat, wysoki, szczupły, ubrany w kurtkę koloru czarnego z futrem przy kapturze, dresy koloru ciemnego z białym lampasem, buty czarno białe, czapkę koloru szarego.

Policjanci z VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży puszki WOŚP.
Policjanci z VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży puszki WOŚP.  Mat. policji

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, ma informację dotyczące wspomnianego zdarzenia lub był jego świadkiem, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 042 665 13 38 od pon–pt w godz. 8–16 lub z dyżurnym jednostki 042 665 13 00 całodobowo.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jaki jest sens montowania kamer monitoringu, na których widać tyle, co na tych zdjęciach (czyli prawie nic)? Najprostsza kamerka domowa za 200 zł rejestruje więcej szczegółów...
już oceniałe(a)ś
5
0