Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ogólny mail: listy@lodz.agora.pl

Telefon do dyżurnego dziennikarza (w godz. 10-16): 42 631 60 16

lodz.wyborcza.pl w serwisach społecznościowych:

Facebook

Twitter

Adres korespondencyjny:
ul.Sienkiewicza 72
90-318 Łódź

Biuro Ogłoszeń, Dział Reklamy: 42 631 61 10

REDAKCJA

Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej": Adam Michnik

Redaktor naczelny serwisu Wyborcza.pl: Jarosław Kurski

Redaktor naczelna lokalnej redakcji "Gazety Wyborczej" w Łodzi: Joanna Żarnoch-Chudzińska

Joanna Żarnoch-ChudzińskaJoanna Żarnoch-Chudzińska Tomasz Stańczak

Zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej w Łodzi: Marcin Stelmasiak

Marcin StelmasiakMarcin Stelmasiak Tomasz Stańczak

Dziennikarze:

Izabella Adamczewska (izabella.adamczewska@lodz.agora.pl)

Marcin StelmasiakTOMASZ STAŃCZAK

Szymon Bujalski (szymon.bujalski@lodz.agora.pl)

Marcin StelmasiakTOMASZ STAŃCZAK

Bartłomiej Derdzikowski (bartlomiej.derdzikowski@lodz.agora.pl)

Marcin StelmasiakMARCIN STĘPIEŃ

Sandra Kmieciak (sandra.kmieciak@lodz.agora.pl)

Sandra KmieciakSandra Kmieciak TOMASZ STAA'CZAK

Jacek Losik (jacek.losik@lodz.agora.pl)

Sandra KmieciakMARCIN WOJCIECHOWSKI

Aleksandra Pucułek, (aleksandra.puculek@lodz.agora.pl)

Sandra KmieciakTOMASZ STAŃCZAK

Blanka Rogowska (blanka.rogowska@lodz.agora.pl)

Blanka RogowskaBlanka Rogowska Arek Dziki

Magdalena Gontarek (magdalena.gontarek@lodz.agora.pl)

Magdalena Gontarek, dziennikarka 'Gazety Wyborczej Łódź'Magdalena Gontarek, dziennikarka 'Gazety Wyborczej Łódź' Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta

Małgorzata Szlachetka (malgorzata.szlachetka@lodz.agora.pl)

Małgorzata SzlachetkaMałgorzata Szlachetka archiwum

Agnieszka Urazińska (agnieszka.urazinska@lodz.agora.pl)

Małgorzata SzlachetkaMARCIN STĘPIEŃ

Dział sportowy:

Jarosław Bińczyk (jaroslaw.binczyk@lodz.agora.pl)

Małgorzata SzlachetkaTOMASZ STAŃCZAK

Jerzy Walczyk (jerzy.walczyk@lodz.agora.pl). 

Małgorzata SzlachetkaMARCIN STĘPIEŃ

Dział promocji:

Bartosz Jóźwiak (bartosz.jozwiak@lodz.agora.pl)

Bartosz Jóźwiak, promocja łódzkiej Gazety WyborczejBartosz Jóźwiak, promocja łódzkiej Gazety Wyborczej Marcin Stepien

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.