W nocy z soboty na niedzielę (28 na 29 września) na osiedlu Górna w Łodzi doszło do śmiertelnego wypadku. Zginęła pasażerka audi.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chcesz dostawać mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Łodzi? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Do wypadku doszło przed północą na ul. Paderewskiego. Jak ustaliła policja, kierowca audi jechał w kierunku ul. Rzgowskiej i skręcał w lewo w ul. Tuszyńską. Nie ustąpił pierwszeństwa jadącej z naprzeciwka taksówce, która wiozła dwoje 68-latków. Taksówkarz nie zdążył wyhamować.

Śmiertelny wypadek w Łodzi

Doszło do zderzenia.  Tak mocnego, że strażacy musieli rozcinać karoserię, aby dostać się do osób wewnątrz audi. - 43-letnia pasażerka audi zginęła na miejscu. Kierujący audi oraz jego 11-letni pasażer trafili do szpitali - informuje asp. sztab. Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Hospitalizowani zostali również pasażerowie taksówki. Kierowcy byli trzeźwi. - Sprawę tego wypadku badają policjanci z łódzkiej drogówki pod nadzorem prokuratury - informuje Gwis.

Policjanci poszukują świadków tego wypadku, prosząc ich o kontakt z Wydziałem Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi pod nr. tel. 42 665 25 22, 42 665 25 47 lub 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czy na tym skrzyżowaniu nie ma przypadkiem zakazu skrętu w lewo?
  @fw.20
  Czasowy. Chyba do 18:00.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @black.blues
  Ściśle to w godz. 11-18 i nie obowiązuje w dni świąteczne.
  Tak czy inaczej, kierowca Audi złamał przepisy, a kobieta za to zapłaciła
  już oceniałe(a)ś
  2
  0