Labirynt, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, tor pontonowy, wyścigowy, trampoliny. To tylko niektóre atrakcje Ancymondo w Stacji Nowa Gdynia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chcesz dostawać mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Łodzi? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Nowa figlostrefa wypełnia gęsto przestrzeń 1,5 tysięcy metrów kwadratowych. Na Ancymondo składają się figloraj i strefa ścianek wspinaczkowych. Całość została zaprojektowana specjalnie pod kątem Stacji Nowa Gdynia.

CZYTAJ TEŻ: Siedem placów zabaw w Łodzi za ponad 3 mln zł. Wiemy gdzie

Konstrukcja figloraju wznosząca się na pięć poziomów to gąszcz tajemnych przejść, zjeżdżalni, trampolin. Jest też tor pontonowy i wyścigowy z elektrycznymi samochodami. Przez cały labirynt dzieci mogą przejść wraz z opiekunem. To szczególnie ważne w przypadku najmłodszych pociech, które potrzebują towarzystwa rodzica.

Unikalna w skali Łodzi jest też strefa dziewięciu przygodowych ścianek wspinaczkowych. Można wybrać trasę z uchwytami z tetrisa, smoczych jaj czy postaci ze świata Ancymondo. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i z zabezpieczeniami na najwyższym poziomie.

Dziecko do figloraju, rodzic na basen

Co więcej, dorośli nie są zmuszeni do tego, aby pilnować bawiących się dzieci. Mogą je zostawić pod opieką animatorów. Dziecko dostaje specjalną koszulkę „UWAGA URWIS!!!”, a w tym czasie rodzic może skorzystać z szerokiej oferty Stacji Nowa Gdynia - zajęć fitness, siłowni lub basenu.

W figlostrefie wykorzystuje się wiele nowoczesnych rozwiązań. Wchodząc, dzieci i dorośli dostają elektroniczne opaski, które służą do zamykania szafek z butami, płacenia w kafeterii czy sprawdzenia, ile czasu pozostało na zabawę.

CZYTAJ TEŻ: Uniejów ma czterogwiazdkowy hotel. Janusz Panasewicz i Kazik Staszewski to jedni z pierwszych gości

Ancymondo otwarte jest przez cały tydzień w godzinach 8-21. Cena wejścia zaczyna się już od 20 zł. Jest też możliwość organizacji urodzin. Cena zależy od pakietu, które uwzględniają inne atrakcje Stacji Nowa Gdynia. Pełną ofertę Ancymondo można znaleźć na stronie ancymondo.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem