Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji "Wyborczej". Dzięki powiadomieniom na Twój telefon pierwszy dowiesz się, co ważnego dzieje się w Łodzi.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Aplikacja „Wyborczej” działa już jakiś czas i zbiera bardzo dobre recenzje. Ściąga ją coraz więcej naszych czytelników.

Aplikacja została zaprojektowana tak, by korzystanie z naszych serwisów było jak najwygodniejsze i intuicyjne. Umożliwia ona czytelnikowi personalizację, a więc wybranie najbardziej interesujących go treści, które będzie od nas regularnie otrzymywał.

Istnieje również możliwość wyboru, z którego konkretnie miasta (albo miast) czytelnik chciałby otrzymywać bieżące informacje. Tym sposobem w menu aplikacji dodane zostaną zakładki odsyłające go do konkretnych serwisów lokalnych.

Pobierz aplikację Wyborczej na Androida

Pobierz aplikację Wyborczej na iOS

Powiadomienia na telefon

W aplikacji „Wyborczej” są również powiadomienia dotyczące najpilniejszych newsów z danego miasta. Od kilku dni także z Łodzi. Co zrobić?

Po pobraniu aplikacji z zakładki „miasto” trzeba wybrać Łódź (można też więcej miast) i po tym wyborze pojawi się użytkownikowi komunikat „Będziesz utrzymywać powiadomienia z wybranych miast. Powiadomienia możesz w każdej chwili wyłączyć w ustawieniach aplikacji”.

Resztą zostaw nam. Każdego dnia dostaniesz na telefon powiadomienie o najważniejszych wydarzeniach w Łodzi. Zapraszamy.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem