Sielskie krajobrazy, ściernisko, wiejska droga prowadząca gdzieś za horyzont. Jeśli lubisz fotografować przyrodę, może wyślesz zdjęcie na konkurs? Zgłoszenia przyjmowane są do 16 października.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Łodzi? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Urząd Statystyczny w Łodzi organizuje go przy okazji Powszechnego Spisu Rolnego, który trwa od 1 września do 30 listopada. Powszechny Spis Rolny to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa. Jest organizowany co 10 lat.

Konkurs fotograficzny „Portrety wsi. PSR 2020”, przygotowano z myślą o wszystkich mieszkańcach województwa łódzkiego, którzy lubią i doceniają walory polskiej przyrody.

„Zadaniem konkursowym uczestnika, jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego polską wieś, związanego z zagadnieniami objętymi Powszechnym Spisem Rolnym 2020: prace polowe, uprawy, sady, zwierzęta gospodarskie, maszyny rolnicze, zabudowania gospodarcze lub inne przedmioty czy osoby, kojarzące się ze wsią. Zostanie wyłonionych sześciu zwycięzców konkursu, dla których przewidziano cenne nagrody: smartfon, dwa smartwatche oraz trzy czytniki e-book” - zapowiada organizator.

Zdjęcia można przesyłać do piątku, 16 października.

Wyniki konkursu poznamy 16 listopada.

Regulamin i szczegóły tutaj.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Na stronie do której odsyłacie jest informacja:

  "Na prace konkursowe czekamy do 31.10.2020 r."
  już oceniałe(a)ś
  0
  0