Zdjęcia można wysyłać do końca października. Wyniki konkursu poznamy 16 listopada.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chcesz dostawać mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Łodzi? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Urząd Statystyczny w Łodzi organizuje konkurs fotograficzny przy okazji Powszechnego Spisu Rolnego (to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, jest organizowany co 10 lat).

Konkurs fotograficzny „Portrety wsi. PSR 2020” przygotowano z myślą o wszystkich mieszkańcach województwa łódzkiego, którzy doceniają walory polskiej przyrody, ale też lubią fotografować.

„Zadaniem konkursowym uczestnika jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego polską wieś, związanego z zagadnieniami objętymi Powszechnym Spisem Rolnym 2020: prace polowe, uprawy, sady, zwierzęta gospodarskie, maszyny rolnicze, zabudowania gospodarcze lub inne przedmioty czy osoby, kojarzące się ze wsią. Zostanie wyłonionych sześciu zwycięzców konkursu, dla których przewidziano cenne nagrody: smartfon, dwa smartwatche oraz trzy czytniki e-book” – zapowiada organizator.

– W tym momencie mamy 19 zgłoszeń, czekamy na kolejne – powiedziała w poniedziałek 21 września Katarzyna Szkopiecka, rzeczniczka Urzędu Statystycznego w Łodzi.

Wyniki konkursu poznamy 16 listopada. Zdjęcia można wysyłać do końca października.

Szczegóły i regulamin znajdą Państwo na stronie lodz.stat.gov.pl.

Wyniki zostaną opublikowane na łamach łódzkiego wydania „Gazety Wyborczej” oraz na stronach internetowych i w mediach społecznościowych organizatora konkursu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem