"Wyborcza" gra z Jurkiem Owsiakiem od wielu lat. Kto do nas dołączy? Z okazji 29. Finału WOŚP mamy dla Was wyjątkową propozycję - licytujemy okładkę Tygodnika Łódź.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Cześć. Tu Jurek Owsiak.

Zamarłam z wrażenia, gdy usłyszałam TEN głos w słuchawce telefonu. Było to jakieś 15 lat temu, kiedy pracowałam w zielonogórskiej redakcji „Wyborczej”. To naprawdę dzwonił ON! Tego dnia na ogólnopolskich stronach ukazał się mój reportaż o fantastycznym małżeństwie z Gorzowa, które zabrało ze szpitala porzuconą tam przez matkę ciężko chorą dziewczynkę. Pokochali Karolinkę jak własną córkę, opiekowali się nią z ogromnym sercem 24 godziny na dobę. Martwili się tylko o to, co się stanie, kiedy wysłużony respirator, z którego musiała korzystać dziewczynka, odmówi posłuszeństwa.

– Daj mi numer ich telefonu. Kupimy ten respirator – powiedział krótko szef WOŚP, najwspanialszej orkiestry świata.

Zostań bohaterem "Wyborczej" i WOŚP

„Wyborcza” gra z Jurkiem Owsiakiem od wielu lat. Kto do nas dołączy? Mamy dla Was wyjątkową propozycję – licytujemy okładkę Tygodnika Łódź.

Osoba, która zadeklaruje najwyższą stawkę, będzie mogła na jednej z naszych piątkowych „jedynek” zaprezentować siebie, swoją firmę, swoje pasje i marzenia. Licytacje odbywają się pod hasłem „Stwórz razem z nami pierwszą stronę tygodnika lokalnego »Gazety Wyborczej«”. A to dlatego, że artykuły i zdjęcia powstaną we współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem, i muszą zostać zaakceptowane przez redakcję. Aukcja już trwa, zakończy się 31 stycznia.

Zapraszam do licytowania. Zostańcie bohaterami Tygodnika Łódź i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacja odbywa się TUTAJ >>>

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A dlaczego łódzka Wyborcza nie wesprze Orkiestry finansowo??? Pomóżcie, dajcie odpowiednią kwotę i napiszcie o tym!!
już oceniałe(a)ś
2
1
Dlaczego licytujecie samych siebie?
już oceniałe(a)ś
2
1