Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zabójstwa doszło 20 stycznia ok. godz. 11.10 na placu zabaw w okolicy ulicy Kochanowskiego w Łodzi. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w tym miejscu pokłócili się dwa mężczyźni. Po krótkiej dyskusji doszło między nimi do rękoczynów.

Morderstwo na placu zabaw

W pewnym momencie jeden z mężczyzn zadał cios ostrym narzędziem i uciekł w stronę ulicy Wspólnej.

Przechodnie zadzwonili po pomoc.

Na miejscu jako pierwsi pojawili się policjanci. Mundurowi przystąpili do udzielania pomocy krwawiącemu mężczyźnie. W międzyczasie na miejsce przyjechała karetka pogotowia, a czynności ratunkowe przejęli medycy. Niestety, życia 31-latka nie udało się uratować. 

Łódzka policja: Kto widział tego mężczyznę?

W tym momencie trwają poszukiwania napastnika. Według ustaleń łódzkiej policji chodzi o mężczyznę w wieku około 30 lat, który ma około 170 cm wzrostu, ciemne włosy i krzaczastą brodę.

W chwili zdarzenia był ubrany w ciemną kurtkę i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miał szary kaptur, stanowiący najpewniej część bluzy. Poza tym miał na sobie ciemne sportowe buty z jasnymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policją pod całodobowymi numerami 47 841 22 50 lub 47 841 15 56.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.