W środę przed południem na placu zabaw w okolicy ulicy Kochanowskiego w Łodzi doszło do morderstwa 31-letniego mężczyzny. Policja poszukuje mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zabójstwa doszło 20 stycznia ok. godz. 11.10 na placu zabaw w okolicy ulicy Kochanowskiego w Łodzi. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w tym miejscu pokłócili się dwa mężczyźni. Po krótkiej dyskusji doszło między nimi do rękoczynów.

Morderstwo na placu zabaw

W pewnym momencie jeden z mężczyzn zadał cios ostrym narzędziem i uciekł w stronę ulicy Wspólnej.

Przechodnie zadzwonili po pomoc.

Na miejscu jako pierwsi pojawili się policjanci. Mundurowi przystąpili do udzielania pomocy krwawiącemu mężczyźnie. W międzyczasie na miejsce przyjechała karetka pogotowia, a czynności ratunkowe przejęli medycy. Niestety, życia 31-latka nie udało się uratować. 

Łódzka policja: Kto widział tego mężczyznę?

W tym momencie trwają poszukiwania napastnika. Według ustaleń łódzkiej policji chodzi o mężczyznę w wieku około 30 lat, który ma około 170 cm wzrostu, ciemne włosy i krzaczastą brodę.

W chwili zdarzenia był ubrany w ciemną kurtkę i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miał szary kaptur, stanowiący najpewniej część bluzy. Poza tym miał na sobie ciemne sportowe buty z jasnymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policją pod całodobowymi numerami 47 841 22 50 lub 47 841 15 56.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
zachęcam do zapoznania się ze statystykami policji. w Łodzi jest średnio 2 razy mniej zabójstw na 100 tys. mieszkańców niż we Wrocławiu, Warszawie itd. ponadto statystyka mówi że w znacznej większości przypadków ofiara znała zabójcę. Panowie pokłócili się o dziewczynę albo kasę i któregoś poniosło. koniec historii.
już oceniałe(a)ś
3
0
Fantastyczne zdjęcie policja wybrała. Naprawdę chylę czoła. Od razu czuję się bezpieczniej.
@naczelnytrollrp
Jak będzie "paszportowe", to Ci się poprawi?
już oceniałe(a)ś
8
6
to jest UĆ
@MaxxxBilly
Twoim zdaniem do zabójstw dochodzi tylko w Łodzi? Na przykład w pierwszej połowie 2020 roku dokonano 321 zabójstw. Też wyłącznie w Łodzi? Zastanów się, o ile to możliwe, i przestań pisać głupoty.
już oceniałe(a)ś
1
0
Łódź oszalała ostatnio
już oceniałe(a)ś
2
7
Tylko dlaczego przechodnie, którzy powiadomili policję, nie próbowali udzielić pierwszej pomocy?
@Macienty
bo Gazeta pisała, że szaleje jakiś koronawirus
już oceniałe(a)ś
1
3
@Macienty
może zastanów się raczej jak to jest że policja przyjeżdża na miejsce zdarzenia przed pogotowiem?
już oceniałe(a)ś
3
0