Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pierwsza z 12 łódzkich aukcji WOŚP dotyczy powstającego właśnie w zoo Orientarium, kompleksu z azjatycką florą i fauną. Obiekt ma być otwarty w czerwcu. Ci, którzy wygrają miejską licytację WOŚP, będą mieli okazję zwiedzić nową atrakcję turystyczną Łodzi przed innymi.

CZYTAJ TAKŻE: Nie wiedziałem, czy stan zdrowia pozwoli mi kwestować. Dzięki WOŚP pojąłem, ile radości daje pomaganie

"Złoty bilet do Orientarium" - tak nazywa się licytacja wejściówki dla WOŚP. Przewodniczką w tej wyjątkowej wycieczce po Orientarium będzie Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi. (link do aukcji TUTAJ).

Ponadto, jak od czterech lat, na aukcję WOŚP ponownie trafi czerwony żakiet prezydent Hanny Zdanowskiej, w którym wygrała pierwsze wybory w 2010 r. - Co roku przekazywany jest przez kolejnych zwycięzców na ponowną licytację - przypomina biuro prasowe UMŁ.

WOŚP w Łodzi - do zdobycia sesja zdjęciowa, pamiątki

Na łódzkich aukcjach WOŚP można też licytować m.in. sesję fotograficzną w Pasażu Róży, odlewy detali architektonicznych z kamienicy Hilarego Majewskiego z Włókienniczej 11, czy pamiątki sportowe.

- Jedną z pamiątek jest replika Złotego Medalu Siatkarskich Mistrzostw Świata 2014. Medal otrzymała prezydent Hanna Zdanowska w ramach podziękowania za wsparcie w organizacji wydarzenia - podaje UMŁ. Szaliki i pamiątki przekazał również Widzew oraz ŁKS.

Ze względu na epidemię nie będzie natomiast w tym roku szarży konnej straży miejskiej. Jednocześnie UMŁ uruchomiło e-skarbonkę

Linki do wszystkich miejskich aukcji są TUTAJ.

29. Finał WOŚP - licytuj okładkę Tygodnika Łódź

Trwa licytacja okładki Tygodnika Łódź. - Osoba, która zadeklaruje najwyższą stawkę, będzie mogła na jednej z naszych piątkowych „jedynek” zaprezentować siebie, swoją firmę, swoje pasje i marzenia - mówi Joanna Żarnoch-Chudzińska, redaktor naczelna łódzkiego oddziału "Gazety Wyborczej".

CZYTAJ TAKŻE: WOŚP w Łodzi zagra pełną mocą. Weź udział w licytacji i zostań bohaterem okładki "Wyborczej"

Artykuły i zdjęcia, które pojawią się w Tygodniku Łódź, powstaną przy współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem. Aukcja zakończy się 31 stycznia.

Licytacja odbywa się TUTAJ.

Chcesz wiedzieć pierwszy, co ważnego dzieje się w Łodzi? Wyślemy Ci to na komórkę. Ściągnij aplikację „Wyborczej” i czekaj na powiadomienia. Jak to zrobić?

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.