Przed tłustym czwartkiem, jak co roku, sprawdzamy, gdzie w Łodzi można kupić najlepsze pączki.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Najpierw kilka słów wyjaśnienia. Co roku w łódzkiej redakcji "Wyborczej" wybieraliśmy najlepsze pączki w mieście (tak było ostatnio w 2020). Jurorzy, czyli przedstawiciele różnych działów, próbowali kupione wcześniej pączki - i wystawiali im oceny m.in. za wygląd, smak, zapach, nadzienie, polewę... Po zsumowaniu wychodziło, które ciastko jest najlepsze.

Jednak z powodu pandemii koronawirusa większość z nas pracuje online, dlatego już drugi rok z rzędu nie testujemy wspólnie słodkich wypieków z łódzkich cukierni. I w tym roku postawiliśmy na sondę, w której to Wy - nasi Czytelnicy - wskażecie, gdzie są najsmaczniejsze pączki w naszym mieście.

Tłusty czwartek w Łodzi. Gdzie są najlepsze pączki?

Pamiętajcie - to tylko zabawa, więc nie ma sensu

się spierać i denerwować, gdy nie znajdziecie na naszej liście pączków ze swojej ulubionej cukierni, np. blisko Waszego domu. Zostawiamy możliwość głosowania na „inną cukiernię". W komentarzu pod tekstem możecie napisać, o jaką chodzi, podać adres, polecić ulubione miejsce.

W naszej sondzie nie ma też pączków z marketów i dyskontów.  

Zapraszamy do głosowania!

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.

Najlepsze pączki w Łodzi ma...

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  NAJLEPSZE PĄCZKI ROBI MOJA MAMA! :-)
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Dlaczego nie ma Biedry w zestawieniu :)
  @swensypool
  Bo tak wynika z przyjętej metodologii badań ;)
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Najlepszych pączków w mieście już nie ma. Odeszły wraz z moją babcią. Rodzina próbowała powtórzyć przepis, ale wyszły tylko nieudolne próby. Po śmierci babci, z biegiem lat, smak tych pączków jaki pozostał w moich wspomnieniach stał się jeszcze bardziej doskonały i osiągnął absolutną doskonałość.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Przez parę lat z rzędu w pierwszej trójce były zawsze pączki z Tesco. Ale nie ma już Tesco....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0