Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Tegoroczny Narodowy Spis Powszechny jest przede wszystkim realizowany przez Internet. Samospis internetowy, na stronie Głównego Urzędu Statystycznego spis.gov.pl, to bezpieczny i wygodny sposób realizacji obowiązku spisowego. W spisie wziąć udział musi każdy, lecz nie każdy musi wypełniać formularz spisowy. Za wszystkich mieszkańców gospodarstwa domowego może to zrobić jeden jego reprezentant.

Narodowy Spis Powszechny. Konkurs fotograficzny dla każdego

Z okazji Narodowego Spisu Powszechnego 2021 Urząd Statystyczny w Łodzi ogłosił konkurs fotograficzny „Moja rodzina świetnie się spisuje". Jego głównym celem jest promowanie wiedzy na temat NSP 2021, a w szczególności samopisu. Daje też możliwość zaprezentowania talentu, kreatywności i pomysłowości. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia ilustrującego tytuł konkursu, czyli „Moja rodzina świetnie się spisuje".

Organizator przygotował atrakcyjne nagrody, w postaci dysków przenośnych o pojemności 1TB, Głośników JBL, myszek bezprzewodowych oraz zestawów gadżetów promujących Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. 

Informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej tutaj. Konkurs trwa już tylko do 31 sierpnia.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.