Policja w Łodzi opublikowała list gończy za Bartoszem Rosińskim, skazanym za kradzież.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują Bartosza Rosińskiego, lat 24, na podstawie listu gończego Sądu Rejonowego Łódź-Śródmieście - skazany z art. 278 par. 1kk (kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5), ostatnio zamieszkałego w Łodzi.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu ww. osoby, proszone są o kontakt z I KP KMP w Łodzi ul. Sienkiewicza 28/30 lub kontakt telefoniczny pod nr. telefonów 47 841 14 01 (całodobowo), 47 841 48 80, 47 841 14 85 (w godz. 8-16) oraz telefonem alarmowym 112.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czemu akurat ten list gończy nagłaśniacie? Takich jest wiele dziennie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  Durny dzieciak.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  Przecież to jeszcze dziecko... co on ukradł? Nie wolno skazywać ludzi bez sądu, co na to rodo?
  @(?'?-'?)?
  Umiesz czytać? Jakie dziecko? Jest przecież napisane, że ma 24 lata (stare czarnobiałe zdjęcie) i został skazany, co oznacza, że proces musiał się odbyć i nawiał po usłyszeniu wyroku. Chyba, że podchodzisz do tego w inny sposób: "każdy jest dzieckiem, nawet emeryt jest dzieckiem swego 95 letniego ojca" - niezależnie od tego czy ojciec jeszcze żyje. A wg kościoła katolickiego "wszyscy są dziećmi bożymi".
  już oceniałe(a)ś
  1
  0