Budowana A1. Wypadek pod Radomskiem był efektem czołowego zderzenia aut marki BMW i Peugeot Partner.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do szpitala trafiło pięć osób, w tym ośmioletnie dziecko. Wszyscy, którzy jechali autami biorącymi udział w wypadku. Do zdarzenia doszło około godziny 5.50 w środę, 6 października.

Wypadek pod Radomskiem

- 32-letnia kierująca bmw, jadąc powstającym odcinkiem autostrady A1, od Piotrkowa do Częstochowy, na prawidłowo oznakowanym zwężeniu nie zauważyła zmiany znaków o organizacji ruchu i zjechała na przeciwny pas, doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem marki Peugeot Partner, którym kierował 44-latek - relacjonuje nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

6.10.2021. Wypadek pod Radomskiem, na powstającym odcinku autostrady A1, gdzie doszło do czołowego zderzenia aut marki BMW i Peugeot Partner
6.10.2021. Wypadek pod Radomskiem, na powstającym odcinku autostrady A1, gdzie doszło do czołowego zderzenia aut marki BMW i Peugeot Partner  Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Do szpitala trafiło pięć osób, oboje kierowców i troje pasażerów, w tym 8-letnie dziecko, które jechało w bmw. Jak podaje policja, dziewczynka została przewieziona do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. - Wszystkie osoby wymagały pomocy medycznej - dodaje nadkom. Aneta Wlazłowska.

Kierujący byli trzeźwi.

Obecnie na tym odcinku A1 nie ma utrudnień związanych z tym wypadkiem.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem