W sobotę w Porcie Łódź odbyły się warsztaty dla dzieci, które przygotowywały prace plastyczne związane z ochroną środowiska. Najlepsze zostaną nagrodzone.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Konkurs plastyczny „Dbajmy o naszą planetę" zorganizowały „Wyborcza", Veolia i Port Łódź. Dzieci rysowały bądź malowały pracę związaną z ochroną środowiska, mieszczącą się w temacie „Dbajmy o naszą planetę".

W konkursie wzięło udział 114 dzieci (65 w wieku do siedmiu lat i 52 mających od ośmiu do 12 lat). Stworzyły 117 prac. Najlepsze prace zostaną nagrodzone voucherami zakupowymi o łącznej wartości 2100 zł. W każdej kategorii nagrody wyniosą odpowiednio: pierwsze miejsce – 600 zł, drugie miejsce – 300 zł, trzecie miejsce – 150 zł.

Wręczenie nagród odbędzie się 23 października w Porcie Łódź. Nagrodzone prace będą zamieszczone na wystawie w Porcie Łódź od 22 października do 5 listopada oraz opublikowane w serwisie lodz.wyborcza.pl.

Regulamin konkursu

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem