Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Łódzka policja prosi o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny ze sporządzonego przez specjalistę portretu pamięciowego. Mundurowi z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzą postępowanie dotyczące doprowadzenia przemocą małoletniej do obcowania płciowego. 

Pedofilia. Łódzka policja poszukuje sprawcy przestępstwa seksualnego 

Jak podają oficerowie prasowi łódzkiej policji, do zdarzenia doszło w sierpniu 2019 roku.

Poszukiwany mężczyzna ma ok. 30 lat. Jest średniej budowy ciała i ma ok. 185 cm wzrostu. Ma regularny kontur twarzy, jasne oczy, ciemne, kręcone włosy, które w momencie popełniania przestępstwa miały być przykryte kapturem. W dniu zdarzenia miał kilkudniowy zarost i był ubrany w czarą bluzę i dresowe spodnie. 

Łódzka policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub miejsca jego pobytu. Osoby, które mają informacje na ten temat, proszone są o kontakt z mundurowymi prowadzącymi sprawę od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16. Z policjantami można porozmawiać pod numerem 47 841 48 35 lub 47 841 12 00.  Całodobowo, także w weekendy, można kontaktować się też z dyżurnym jednostki: 47 841 22 50. 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.