Z okazji 30. finału WOŚP wystawiliśmy na aukcję pierwszą stronę łódzkiej "Gazety Wyborczej". Kto ją wylicytuje, zostanie bohaterem wydania.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

TUTAJ MOŻNA LICYTOWAĆ OKŁADKĘ "WYBORCZEJ"

Łatwo dziś utonąć w oceanie złych wiadomości. Jak dobrze, że już niebawem uniesie się nad nim kolorowy żagiel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Żadne inne wydarzenie w naszym kraju, a pewnie i w Europie, nie łączy tak wielu ludzi.

Jeszcze parę lat temu finał WOŚP odbywał się ponad podziałami, niestety dziś - kiedy rządzący programowo i z sukcesem starają się nas skłócić na każdym polu - są tacy, dla których Jurek Owsiak i jego dzieło to zło wcielone.

"Wyborcza" gra z WOŚP

Na szczęście ogromna większość z nas z radością gra w Orkiestrze. Również my - w "Wyborczej" - przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcyjnych aukcji. Do wylicytowania są m.in. spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem, specjalny egzemplarz książki "Wybór" z dedykacją Donalda Tuska i Anne Applebaum, prenumerata Wyborcza.pl na 100 lat (a nawet jeden dzień dłużej), wycieczka w Tatry czy morsowanie pod okiem profesjonalistów. Ja szczególnie polecam licytacje pierwszych stron lokalnych wydań "Wyborczej" - to wyjątkowa okazja, by znaleźć się na naszych okładkach.

Bądźmy więc razem w najbliższą niedzielę, zawierając - jak starożytni Grecy z okazji igrzysk - pokój boży na czas WOŚP.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem