DK 43. Kierowca toyoty został odwieziony do szpitala. Policja bada przyczyny wypadku w miejscowości Pątnów (powiat wieluński), do którego doszło w poniedziałek, 21 lutego około godz. 8.30.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- 38-latek kierujący samochodem ciężarowym marki Man najechał na tył toyoty, której kierowca zatrzymał się, oczekując na możliwość wykonania skrętu w lewo - mówi "Wyborczej" st. asp. Katarzyna Grela, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

I dodaje: - 60-letni kierowca toyoty z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

21.02.2022. DK43, Pątnów (powiat wieluński). Wypadek, zderzenie toyoty i ciężarówki
21.02.2022. DK43, Pątnów (powiat wieluński). Wypadek, zderzenie toyoty i ciężarówki  Materiały KPP w Wieluniu

Apel policji po wypadku w Wieluniu

Jak informuje policja, DK43 jest już przejezdna. - Na miejscu pracują policjanci ustalający przyczyny tego wypadku - dodaje st. asp. Katarzyna Grela.

"To już kolejny wypadek w przeciągu minionego tygodnia na terenie Pątnowa. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów" - przypomina policja.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie ma co apelować tylko ruszyć tylki i kontrolować prędkość, tiriwcy nagminnie łamią przepisy, 90 na terenie zabudowanym to codzienność, pędzą bo im się spieszy ale nikt tego nie pilnuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0