Policja w Łodzi szuka Natalii Pirek. 17-latka wyszła z domu i do tej pory nie wróciła.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci z VIII Komisariatu  Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują Natalii Pirek, lat 17. Dziewczyna w 22 lutego po raz kolejny wyszła z miejsca zamieszkania w Łodzi i do chwili obecnej nie powróciła.

Policja w Łodzi. Rysopis zaginionej

Wzrost 170 cm, średniej budowy ciała, włosy czarne, farbowane, proste, do ramion, oczy niebieskie Znaki szczególne: tatuaż serce na lewej dłoni między kciukiem a palcem wskazującym.

Ubrana w spodnie czarne, trójkolorową kurtkę z kapturem: dół czarny, środek jasnoszary, góra z kapturem srebrna, kaptur kurtki obszyty futrem koloru srebrnego, czarne buty sportowe świecące na białej podeszwie.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę w godzinach 8-16 pod nr. 47 841 24 49 oraz przez całą dobę z dyżurnym VIII KP KMP w Łodzi, tel. 47 841-24-00. Telefon alarmowy 112.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem