Pomoc Ukrainie. "Marek Kądziela i przyjaciele grają dla Ukrainy" - pod takim hasłem odbędzie się w sobotę 12 marca koncert w Monopolis. Start o godz. 18.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

"Miał być jubileusz, aczkolwiek świętować to będziemy w innych czasach. Teraz trzeba pomóc. Za wschodnią granicą walczą nasi przyjaciele, walczą o naszą wolność... wolność całej Europy! Dlatego koncert związany z jubileuszem Marka Kądzieli w całości poświęcony będzie pomocy Ukrainie!!! Pomagać będziemy za pomocą dobrowolnych cegiełek, które można będzie zakupić za: 30 zł - 50 zł - 100 zł". Będzie też limitowana opcja specjalna, w której za zakup cegiełki w wysokości 150 zł bonusem będzie płyta z autografem jednego z występujących artystów - zapowiadają organizatorzy koncertu w Monopolis.

Muzycy na pomoc Ukrainie

Pieniądze z biletów zostaną przekazane na pomoc Ukrainie za pośrednictwem Polskiej Akcji Humanitarnej.

Na scenie Monopolis wystąpią: Marek Kądziela Jazz Ensemble, Kasia Pietrzko & Maciej Kądziela, Witold Janiak feat. Jerzy Główczewski, ZK Collaboration, Iza Połońska, Katarzyna Zedel / Katarzyna, Rosik / Marta Domachowska, Odpoczno i Kożuch.

Bilety można nabyć TUTAJ.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Aleksandra Sobczak poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem