Policja w Łodzi poszukuje mężczyzn, którzy napadli na 38-latka przy ul. 6 Sierpnia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Sprawców rozboju szukają funkcjonariusze I Komisariatu Policji KMP w Łodzi. Do zdarzenia doszło 15 października 2021 roku przy ul. 6 Sierpnia w Łodzi. Mężczyźni dokonali rozboju na 38-letnim obywatelu Ukrainy, a następnie ukradli mu pieniądze oraz dokumenty.

Policja w Łodzi. Rysopis napastników

Policja przekazała rysopis sprawców oraz ich zdjęcia.

Mężczyzna 1: wiek około 30-40 lat, muskularna budowa ciała, łysy, bez widocznego zarostu na twarzy, ubrany w niebieską kurtkę, ciemne spodnie i ciemne obuwie.

Mężczyzna 2: wiek około 30-40 lat, średnia budowa ciała, włosy ciemne - czarne, widoczny zarost na twarzy - pełna broda, ubrany w czarną kurtkę, ciemne spodnie, ciemne obuwie.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa proszone są o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod nr. tel. 47 841-48-69 lub całodobowy z dyżurnym I Komisariatu Policji pod nr. tel. 47 841-14-00 lub 47 841-14-01. Telefon alarmowy 112.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Rychło w czas panowie policjanci, październik 2021 a mamy 2022
  @misiewicz
  Ale i tak że nie 2020r ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tak długo zajęło zbieranie monitoringów ?
  Te nagrania to też jakość marna.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0