Sport w Łodzi. Najpierw strefa kibica, potem koncert wokalistki i kompozytorki Margaret, a na końcu mecz ŁKS - Chrobry Głogów. Tak wygląda piątkowe otwarcie Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla przy al. Unii.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Uroczyste otwarcie stadionu im. Władysława Króla w Łodzi 22 kwietnia odbywa się po modernizacji obiektu, czyli tak naprawdę wybudowaniu dodatkowych trzech trybun (północnej, wschodniej i południowej). Po tej inwestycji mecze będzie mogło oglądać ponad 18 tys. widzów.

Od godz. 16 czynna jest specjalna strefa kibica, w której przewidziano wiele atrakcji. Artystyczną gwiazdą wieczoru jest wokalistka i kompozytorka Margaret, znana ze swoich światowych utworów jak: "Thank You Very Much" czy "What You Do".

Nowy stadion ŁKS. Kibicka ŁKS: Trybuny są ważne, ale rywalizacja najważniejsza

Pan Patryk z żoną i synem Cyprianem pod stadionem: - To podwójne święto dla nas. Nie czuliśmy się gorszymi kibicami z powodu braku tych trybun. Jednak jak będą wszystkie, to ju inne wrażenia i inne kibicowanie.

Pan Andrzej spotkany w drodze na stadion: - Wreszcie nie będzie wstydu.

- Przyszłam tu dla zabawy. Trybuny są ważne, ale rywalizacja najważniejsza. Liczę, że dzisiaj wygramy - mówi pani Magda .

Otwarcie stadionu ŁKS. Pokaz świateł i Margaret

Jedną z atrakcji był pokaz świateł stadionowych świecących w rytm "Prząśniczki". Po nim na murawę weszła grupa taneczna.

A później swój występ zaczęła gwiazda wieczoru - Margaret - powitana oklaskami.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jes kiebasa...?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Mnóstwo atrakcji, mecz otwarcia z bezpośrednim rywalem do baraży, a stadion się nie wypełnił. Całe rzędy puste...
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Gwizda i Mergaret, chyba wpadnę!
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  :D
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jaka wieś...
  już oceniałe(a)ś
  3
  3