Jeżeli na podwarszawskim lotnisku w Modlinie wyczerpie się przepustowość, może na tym skorzystać lotnisko w Łodzi. Mówią o tym przedstawiciele linii lotniczej Ryanair, która od października uruchamia z naszego portu lotniczego trzy nowe trasy.

Tydzień temu linia lotnicza Ryanair ogłosiła nowe połączenia. Bruksela, Mediolan i Alicante to nowe kierunki, które przewoźnik uruchomi z Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta. Od października tego roku będą realizowane wraz z dotychczasowymi trasami do Londynu oraz do Dublina.

– Duże miasto, duże lotnisko, nowoczesna infrastruktura i dobra lokalizacja w środku Polski. To są te plusy Łodzi. Dodatkowo jak dodamy do tego otwartość i bardzo biznesowe podejście, to powoduje, że otwiera się nowe destynacje – mówi w rozmowie z "Wyborczą" Michał Kaczmarzyk z Ryanair Polska.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Merytoryczny artykuł - miło się czyta :)
już oceniałe(a)ś
4
0
Artykuł typu gdybanie. Zarządzanie lotniskiem nie polega na czyhaniu aż inne się nie wyrobi. Na Lublinku od lat równia pochyła i żadne listopadowe kierunki tego nie zmienią.
@Verve
Od 3 lat.
już oceniałe(a)ś
1
0
No ale będzie problem bo chyba z Łodzi jest dalej na południe niż z Radomia..
już oceniałe(a)ś
0
0
Nieźle bajki.

Ryanair osiągnął fenomenalny wynik w Modlinie, ale to się nie przekłada na inne porty a już na pewno nie na Lublinek.
Pewnie - spróbują z nowymi kierunkami z łodzi, ale nie oszukujemy się - to nie będzie hit.
już oceniałe(a)ś
0
0
"Zapytaliśmy, czy w związku z rozwojem siatki połączeń prowadzone są ? nawet na wstępnym etapie ? rozmowy pomiędzy przewoźnikami i władzami portu lotniczego na temat utworzenia bazy w Łodzi. Czekamy na odpowiedź ze strony lotniska w Łodzi."

JA ODPOWIEM:
- oczywiście że są.

No i ??
@(?'?-'?)?
Powtarzasz się.
już oceniałe(a)ś
3
0