Skoro młodzież stoi w kolejkach po takie produkty, to znaczy, że nie oburza ich forma wypieków w kształcie genitaliów - mówi dr Dominika Byczkowska-Owczarek z Uniwersytetu Łódzkiego. W Łodzi otwiera się nowa cukiernia.

„Słodycze z odrobiną pikanterii. Już 10 grudnia w Łodzi otworzy się cukiernia Dickery, w której znajdziecie wypieki takimi, jak je natura stworzyła" - czytamy w poście na Twitterze na oficjalnym profilu miasta Łodzi.

Pod postem lawina, w większości negatywnych komentarzy. „Nie wierzę, że to oficjalny profil miasta publikuje", „współczuję łodzianom, że ich podatki idą na takie tweety", „wulgarne" - piszą pod wpisem miasta internauci.

Lawina krytyki. Cukiernia wydaje oświadczenie

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Tylko czekać aż ktoś z PiSsuarowskich oszołomów złozy skargę do prokuratury ziobrystowskiej. O obrazę uczuć. Religijnych. Bo jak wiadomo dzieci znajduje się w kapuście, albo przynosi bocian.
  już oceniałe(a)ś
  14
  2
  Chcą niech sobie będa w końcu wolny rynek. Nie wiem tylko czy kształt wypieków jest aż tak wazny by trzeba było informować o nim na profilu miasta
  @nowy1212
  Wydaje mi się, że przede wszystkim za promocję powinna cukiernia zapłacić miastu. Ale sądząc po intelektualnym poziomie komunikacji UMŁ i cukierni, to pewnie jacyś koledzy biznes rozkręcili i trzeba im pomóc.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  W katolyckim polaczkowie tylko pod kołderką.. ewentualnie za zakrystii.
  już oceniałe(a)ś
  12
  3
  Wiadomo, że jest 7 grzechów głównych, 10 przykazań i ileś tam paragrafów kodeksu karnego, ale najstraszniejszą rzeczą to pokazać dziecku penisa i srom.
  @ajednaknie
  Po takim czymś, jedyne co może ukoić delikatną dziecięcą psychikę to pokazanie ze wszystkimi szczegółami kary śmierci wykonywanej przez Rzymian.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Łomatkobosko! Toż to łobraza łuczuć! Co innego, gdyby pokazywali karę śmierci wykonywaną przez Rzymian, ale jakieś naturalnie występujące części ciała?!
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Na pewno spróbuję !
  @WOhoho
  Nie warto, okropne. Słodkie jak cholera :/
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Te wypieki nie mają smakować, mają oryginalnie wyglądać na Instagramie/TikToku.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Fajny ten Bhutan.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0