Do niedzieli, 29 stycznia, trwa licytacja wyjątkowej okładki piątkowego wydania "Gazety Wyborczej" w Łodzi. Cel jest szczytny. Cała kwota zostanie przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

LINK DO LICYTACJI OKŁADKI "WYBORCZEJ"

Kto w tym roku będzie bohaterem okładki "Wyborczej"? Licytacja z okazji 31. Finału WOŚP już trwa. Na razie bierze w niej udział dziewięć osób. Do niedzieli wszystko jeszcze może się zmienić.

W ubiegłym roku na okładce łódzkiej "Wyborczej" byli Grażyna i Andrzej Furmanowie - założyciele Afloparku, prywatnego ogrodu pod Łodzią udostępnianego publiczności.

- Urodziłem się w domu, który obecnie służy za parkową restaurację - mówił na łamach "Gazety Wyborczej" Andrzej Furman, założyciel spółki Aflofarm Farmacja Polska, pomysłodawca Afloparku w Pabianicach. - Tu dorastałem, stąd pochodzą moje pierwsze wspomnienia z dzieciństwa. Z okien naszego domu roztaczał się widok na ogród prowadzony przez panią Helenę Wdowiak. Były tam drzewka owocowe, urodzajne jabłonie oraz pole buraków cukrowych. Pamiętam, jak podglądałem je przez płot.

Jak będzie w tym roku? Licytacja okładki dla WOŚP trwa do 29 stycznia, czyli dnia 31. Finału WOŚP.

Czytelnicy - na okładkę!

„Gazeta Wyborcza" jak co roku gra razem z WOŚP. Już po raz trzeci proponujemy pierwsze strony 19 magazynów lokalnych „Wyborczej".

Osoba, która zadeklaruje najwyższą stawkę, będzie mogła na naszej piątkowej „jedynce" zaprezentować siebie, swoją firmę, swoją pasję czy ulubione zakątki w mieście. Licytacje pierwszych stron odbywają się pod hasłem „Stwórz razem z nami pierwszą stronę tygodnika lokalnego „Gazety Wyborczej". Artykuły i zdjęcia powstaną we współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem. Licytacje zakończą się 29 stycznia.

Okładki magazynów lokalnych 'Gazety Wyborczej'
Okładki magazynów lokalnych 'Gazety Wyborczej'  Gazeta Wyborcza

Zasady publikacji okładki na rzecz WOŚP

1. Materiał zostanie stworzony we współpracy z lokalną redakcją „Gazety Wyborczej"; tekst, fotografie itp. składające się na materiał podlegają akceptacji redakcji i zwycięzcy aukcji.

2. W materiale nie mogą się pojawić przekazy noszące znamiona niezgodnej z prawem reklamy.

3. Materiał nie może być niezgodny z linią programową redakcji „Gazety Wyborczej".

4. W materiale nie mogą się pojawiać przekazy mogące naruszyć prawo, dobre obyczaje lub prawa lub dobra osobiste osób/podmiotów trzecich.

5. Materiał musi spełniać standardy obiektywizmu.

6. Planowany termin publikacji – luty 2023 r.

Więcej na wyborcza.pl/wosp

Gramy dla WOŚP
WESPRZYJ
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem