Zbliżają się ferie zimowe, a PGE Skra po raz kolejny ma dla swoich młodych kibiców doskonały pomysł na spędzenie wolnych dni.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

„Jeśli masz od 10 do 16 lat, kibicujesz PGE Skrze, chcesz poznać siatkarzy i sztab szkoleniowy osobiście oraz zobaczyć, jak na co dzień wygląda praca w bełchatowskim klubie, „Ferie z PGE Skrą” to idealna akcja dla Ciebie!” – zaprasza klub.

CZYTAJ TAKŻE: Sportowy rok 2019 w obiektywie fotoreporterów łódzkiej "Wyborczej"

Aby zakwalifikować się do edycji 2020, należy wysłać pracę konkursową na adres marketing@skra.pl z dopiskiem „Ferie z PGE Skrą”. Ostateczny dzień wysłania pracy to 12 stycznia 2020, godz. 13. W zgłoszeniu należy również podać imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu i adres zamieszkania oraz dołączyć niezbędne dokumenty umieszczone w regulaminie dostępnym na www.skra.pl.

Ferie z PGE Skrą Bełchatów
Ferie z PGE Skrą Bełchatów  skra.pl

Jak ma wyglądać praca? Są trzy możliwości. Można stworzyć portret obecnie grającego siatkarza lub trenera PGE Skry w dowolnym stylu: narysować, wykleić, namalować, wyrzeźbić itp. Inną formą może być wypracowanie na temat wybranego siatkarza/trenera klubu. Ostatnią opcją jest napisanie wierszyka lub rymowanki na temat PGE Skry.

Zwycięzców klub ogłosi 15 stycznia 2020, a wyniki będą opublikowane na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem