Co jest grane 24

5875 imprez dziś
Do poczytania
 • Festiwal Animator rusza już za chwilę. Pokazy są bezpłatne

  Festiwal Animator rusza już za chwilę. Pokazy są bezpłatne

  KINO

  Festiwal podtrwa od 1 do 11 września. Organizatorzy zapraszają na cykl siedmiu pokazów, podczas których widzowie będą mieli okazję zobaczyć filmy nagrodzone na 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator. Swoją trasę Animator rozpocznie w Gdyni w czwartek 1 września, a następnie odwiedzi: Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Kraków oraz Warszawę. Pokazy będą bezpłatne.<br>

Nie przegap!
 • Bachantki

  Bachantki

  balet i taniec

  Spektakl Bachantki w reżyserii Tomasza Rodowicza stanowi trzecią, finalną fazę mierzenia się z najbardziej intrygującym dramatem Eurypidesa i jest próbą opowiedzenia tej wieloznacznej tragedii przy użyciu innego niż w poprzednich projektach klucza.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Legion samobójców

  Legion samobójców

  akcja

  Ocena 3/6

  Jak dobrze być złym... Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

 • Sausage Party

  Sausage Party

  animowany

  Ocena 3/6

  Naprawdę hardcorowa komedia animowana dla dorosłych widzów. Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Towarzyszą jej inne produkty spożywcze, którym zawsze mówiono, że kiedy tylko trafią do sklepowego wózka na zakupy, znajdą się w raju, krainie szczęśliwości i wiecznej radości, gdzie rzeki płyną soczystym ketchupem, a mleczna droga naprawdę jest z mleka. Kiedy jednak Frank wraz z przyjaciółmi wydostają się ze sklepu, rzeczywistość przedstawia się zgoła inaczej. Wystarczy zajrzeć do hot doga...

 • Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

  Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

  animowany

  Ocena 3/6

  Bohaterowie filmów z serii „Epoka lodowcowa”, które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie wielką przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielka asteroida. Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne, ognie z nieba i inne niezwykłe zjawiska. Wyruszają na wyprawę, w czasie której odwiedzą wiele egzotycznych krain i poznają nowe, barwne postacie, a świat epoki lodowcowej zmieni się nie do poznania.

 • Pokemony oprowadzą po Łodzi i pokażą jej nieznane oblicze

  Hasło "Złap je wszystkie" potraktowaliśmy dość przewrotnie. Miłośnicy gry, która wciągnęła miliony, łapią Pokemony, a my postanowiliśmy odwiedzić ciekawe PokeStopy. PokeStopy to miejsca, w których można zdobyć różne przydatne w trakcie gry przedmioty oraz zapolować na Pokemony. Są to najczęściej niewielkie zabytki, pomniki, tablice informacyjne czy street art. Dzięki temu poszukiwanie sympatycznych stworków stwarza okazję do dokładniejszego poznania miasta. Gotowi na wycieczkę śladem Pikachu i kolegów?

 • Łódź jest centrum ziemi? Budowle jak z Paryża, Nowego Jorku, Lizbony...

  "Wiesz, że w Łodzi jest centrum ziemi?" - pyta Radek. Razem z Marcinem idą przez rozświetloną chińskimi lampionami aleję. Scena wygląda jakby działa się w Hongkongu. Tymczasem to Łódź, okolice Galerii Łódzkiej, Silver Screenu i restauracji Wok, która kiedyś miała tu swoją siedzibę. Obrazek jest wyciętą sceną z filmu Piotra Szczepańskiego "Aleja Gówniarzy". A czemu Łódź jest centrum ziemi? Bo mamy tu najważniejsze budowle z całego świata. I to oryginały! Kopie są w Paryżu, Rzymie i Nowym Jorku.

 • Inwestycje w Łodzi. Wizualizacje kontra rzeczywistość. Co wygląda ładniej? [ZDJĘCIA]