Z okazji święta zakochanych przygotowano specjalne pokazy filmowe, taneczne widowiska, a także koncerty z piosenkami o miłości. Sprawdź, gdzie możesz zabrać swoją drugą połówkę w środę (14 lutego)
Przestępczy proceder trwał od 2010 roku. Podejrzanej grozi kara do 8 lat więzienia.
HB Reavis, które realizuje obecnie projekty warte 2 mld euro, zainwestuje także w Nowym Centrum Łodzi. Spółka poinformowała, że w okolicy dworca Łódź Fabryczna zamierza zbudować biurowce.
We wtorek rano (12 lutego) w Łodzi i okolicach sypnęło śniegiem. Opady zaskoczyły niektórych kierowców, którzy nie poradzili sobie z kilkucentymetrową warstwą śniegu na drogach.
Lekarze z chirurgii urazowo-ortopedycznej i nowotworów narządu ruchu w szpitalu im. Kopernika od listopada walczą o podwyżki. Od lutego nie pracują na umowy opt-out. Od kilku dni oddział działa na pół gwizdka.
Łódź filmowa doczekała się kolejnej premiery. W poniedziałek (12 lutego) w kinie Charlie łodzianie zobaczyli film "Pomiędzy słowami".
- Najtrudniejszym zadaniem było znalezienie balansu pomiędzy wielkością schodów a wglądem na EC1. Tak, by każdy z podróżnych widział, że warto wejść na górę - mówi o koncepcji na rynek Kobro Bartłomiej Zgorzelski, jeden z projektantów najważniejszej...
Kontuzja Gabrieli Polańskiej, kapitan Grot Budowlanych Łódź, okazała się mniej poważna niż przypuszczano. Ale i tak czeka ją przerwa.
Parafia Matki Bożej Jasnogórskiej na Widzewie ogłosiła, ile pieniędzy zebrała podczas trwającej w styczniu kolędy wśród parafian.
- Ten mecz jest dla nas jak finał, kolejny w ostatnim czasie - to najczęściej wypowiadane zdanie w PGE Skrze, która we wtorek zmierzy się z Lokomitiwem Nowosybirsk. Stawką jest awans z grupy Ligi Mistrzów
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek rano (13 lutego) w Strykowie na drodze krajowej numer 14.
W Komendzie Wojewódzkiej Policji przekonują, że mobbing to zjawisko marginalne. Związkowcy uważają, że nie jest właściwie badany. Pomocy szukają w sądzie administracyjnym.
Z frontu przywrócony wygląd ceglanej elewacji, a w głębi ożywiony dziedziniec wypełniony usługami i z nową zabudową - tak mogą wyglądać tereny przy al. Kościuszki 10. Firma Orange chce sprzedać kompleks zabytkowych budynków za 12 mln zł.
Nie będzie środowego sparingu ŁKS z Olimpią Grudziądz. Pierwszoligowcy wybrali grę z dużo silniejszym przeciwnikiem.
Cztery godziny trwało ustalenie mężczyzny, który w trakcie suto zakrapianej imprezy postanowił zrobić na złość strażakom z OSP Góra św. Małgorzaty.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.