Obecnie, po 10 latach od rozpoczęcia studiów, Natalia Jaroszewska jest znaną projektantką współpracującą z czołowymi gwiazdami polskiego show biznesu, celebrytką, ekspertką w dziedzinie trendów.
Autorka blisko 40 kolekcji, laureatka nagrody dla osobowości w modzie. Swoje kolekcje zwykle tworzy od podstaw, rozpoczynając od tkaniny. W tym roku obchodzi 20-lecie działalności.
Pokaz trzech mini kolekcji przygotowanych przez projektanta biżuterii Marcina Giebułtowskiego i trzech projektantek ubrań: - Ewy Morki (kolekcja damska), Emilii Korynckiej (kolekcja męska) i Wioli Wołczyńskiej-Bryćko (kolekcja damska).
Projektant obecny w paryskim kalendarzu twórców haute-couture od 2000 roku. Jego kreacje otwierają przed publicznością drzwi do świata pełnego wrażeń, gdzie idée fixe, to zdobienie kobiecego ciała.
Projektantka i styliska. Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi i Wydziału Włókienniczego w zakresie Projektowania Ubioru.
Dzieci z gminnego zespołu szkół w Ujeździe będą ćwiczyć na wuefie w takich warunkach, jakie mają olimpijczycy. W ich wsi stanęła profesjonalna hala sportowa. Za 15 mln zł! Wybudowała ją gmina. Uroczyste otwarcie 3 maja
Od 1 do 16 maja w Radomsku będzie można oglądać w Miejskim Domu Kultury w Radomsku dioramę Tadeusza Popiela i Zygmunta Rozwadowskiego ?Bitwa pod Grunwaldem?.
Całkiem niedaleko Łodzi znajduje się jeden z najpiękniejszych romańskich zabytków Polski - kościół św. Idziego, malowniczo usytuowany na wzgórzu, z którego roztacza się wspaniały widok na zakola Pilicy. Warto się tam wybrać choćby na jeden dzień.
Do niedawna wydawało się, że łódzkim zagłębiem bieliźniarskim jest Głowno i jego okolice, bo tam jest najwięcej zakładów zajmujących się tego typu produkcją. Tymczasem okazuje się, że pobiła je firma Corin z Pabianic. Niedawno docenił ją prestiżowy...
Kiedyś mieszkali w Łodzi. Teraz w różnych wioskach gminy Nowosolna. Łączy ich działalność w stowarzyszeniu które założyli, żeby gmina, w której mieszkają, miała z nich jakiś pożytek.
Rozpoczęła się rewitalizacja starego Sieradza. Dawną świetność odzyskają m.in. cztery kamienice z przełomu XIX i XX wieku, a także Rynek, średniowieczna wieża kościelna i plac przy kościele farnym, klasztor urszulanek i budynek muzeum z przełomu XVI...
Czy podróżni będą mogli w końcu poczekać na pociąg w godziwych warunkach? Wszystko na to wskazuje. PKP rozpoczyna remont dworców w regionie
W Sklęczkach, przemysłowej dzielnicy Kutna, zostanie wybudowany nowoczesny port kontenerowy. To pierwszy taki obiekt w Polsce.
15 maja przy Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu odbędzie się VI Festiwal Recyklingu.
Powstał projekt zbudowania szlaku kajakowego na Warcie. Na razie miałby 50 km długości. Trasa kajakowa rozpoczynałaby się w Burzeninie i wiodła przez Sieradz do Warty, a kończyła - nad zalewem w Jeziorsku, gdzie ma być port jachtowy.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.