Więcej
  Komentarze
  ...bardzo dobre..tak to widzieli ci.. z drugeij strony...kolory byłyby nadużyciem...
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Dziś w Sąd Rejonowy Zgierz III Wydział Rodzinny i Nieletnich złożyłem wniosek o wszczęcie postępowania zmiany daty narodzin z Kościuszko 4/2/1971 na 11/4/1971 a 11/7 to 117 czyli Money Money my Money World Poland US EU NATO ty nato...etc...wiadomo...ONE ONLY EMPEROR zawsze jest na czasie...jak...widać...a nawet bardziej niż bardziej...Luxemburg Brazil Sweden...HEHEHE...i...HEHEHE...12/12/2015PAris DRAWSK=DRAWspecialtyKING...SOlDieRS...Nicolas...co tam...Doda i Slash...Iceland...Kern Moniki...Radoń...POLiteCHnikIIIII...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Śmiać się czy płakać?! 1920, 1939, 1944, 1981 - to są konsekwencje dla naszego kraju owej rewolucji. Czy autorom tego muralu rozum odjęło czy to prowokacja?
  @Michal Xinski A nieprawda, bo 1918, 1956, 1970, 1980 i 1989
  już oceniałe(a)ś
  29
  1
  @pradziad3 To chyba w historii alternatywnej dziadu.
  już oceniałe(a)ś
  2
  27
  @Michal Xinski W uprawianiu historii alternatywnej tacy prawaccy prymitywi jak ty akurat nie mają sobie równych. Jakbyś nie wiedział rewolucja 1905 to był czas kiedy twój idol Romek D. przekonywał Polaków, że ich miejsce jest u boku Rosji. Piłsudski w tym samym czasie napadał na pociągi by zgromadzić kasę na przyszłą działalność POW, tej samej która wywalczyła niepodległość Polski by tak żałosne postaci jak ty miały na kogo pluć jadem w Internecie 100 lat później
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  @pradziad3 To nie prawicowiec, to bolszewik (zamaskowany). On uznaje tylko wielką październikową.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  @pradziad3 Osobiste wycieczki świadczą o IQ na poziomie dżdżownicy. A znajomość historii plasuje Cię w szeregu reszty Saloonu. Jeszcze trochę a skończy się państwowa kroplówka dla Was i albo zdechniecie z głodu, albo zabierzecie się za normalną robotę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  19
  @Michal Xinski Zacząć samemu osobiste wycieczki a potem obrażać się za wzajemność. Urocze
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @Michal Xinski chamskie wycieczki osobiste zaczął pan właśnie. Dziadu? wspaniałe przypomnienie Kaczyńskiego I Wielkiego
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @sabciasal Szkoda czasu na dyskusję z trollem Panowie! "Lewe" konto na g+ juz o czymś świadczy. Z podobieństwa zaś kont wynika mi wyraźnie, że ten osobnik i "Czesław Gewarkiewicz" vel CHEsław GUEVARkiewicz, to ta sama osoba.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @sabciasal Słabo z czytaniem. Ksywka tego jegomościa brzmi: pradziad3, więc odmiana jest prawidłowa. Polecam zacząć edukację lewaku od zerówki. To samo do młotka o ksywce pradziad3.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1